SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik pitbull61 - PALEO PAUO :-P

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Poćwiczyłem dziś siłowo i na koniec zrobiłem test coopera. Wynik - 2,38km w 12min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej. Ja wpadam "za poradą". Mógłbyś mi napisać jak się ma u Ciebie sprawa WW na PALEO? Generalnie u mnie wygląda to tak, ze 2 jabłka lub kilka mandarynek dziennie po treningu i reszta to warzywa. Czytam różne komentarze, że to mało że powinienem jeść dużo tych owoców. Jak to ma się u Ciebie? Ja dopiero raczkuje w PALEO. Jem wydaje mi się sporo tłuszczy, oliwę do każdego posiłku, jaja, orzechy, migdały etc. czasem jakaś karkóweczka. 170g białka przy 105g wagi. Poprawiłbyś coś? może polecił? widzę, że jezeli chodzi o Paleo posiadasz dużą wiedzę, a co najważniejsze praktykę.

Pozdrawiam i będę śledził.

Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2013-03-06 09:44:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
CooCaine nie jestem pitbull, ale myślę że na początku spokojnie można sobie nie odmawiać owoców szczególnie w porach okołotreningowych, a smalec ładnie schodzi. Pilnowanie się na zasadzie czy można zjeść mandarynkę to raczej etap kulturystów dzień przed zawodami więc myślę, że spokojnie możesz wyluzować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dobra, od jutra zaczynam coś tam ćwiczyć

Nie ćwiczyłem już ładnych parę miechów w ogóle poza machaniem browarami

Zawiesiłem na 3 miechy siłownię od czerwca. Będę głównie biegał po lesie i w lesie ćwiczył - różne formy podciągań, pompek, itd.

Co do diety, to będzie coś na zasadzie CKD połączone z IF. Tren - bieg i inne cuda z rana naczczo, pierwszy posiłek 14, ostatni 20, będzie ich pewnie 2-3

Cel oczywiście redukcja, bo wyglądam jak potwór

Takie plany, co z tego będzie zobaczymy...

Jak macie jakieś pomysły, które mi mogły nie przyjść do głowy na tren w lesie, to z chęcią wysłucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pitbull61
Dobra, od jutra zaczynam coś tam ćwiczyć


Wiedziałam, kiedy przyjść

Ketoza na IF - brzmi ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 144
http://www.cortalink.com/?transmisja zapraszam wszystkich pakerów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dobra, wracam od poniedziałku do treningów po prawie rocznej przerwie

Aha, zapomniałem dodać, że niedawno byłem u fizykoterapeuty i okazało się, że mam zniesioną lordozę oraz całkowicie płaski kręgosłup.

Jakieś wskazania, czego w związku z tym unikać na siłce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od poniedziałku, toż to dla bab typowe

Zostałam zmuszona do zmiany tytułu Twojego dziennika, bo się z powiadomek nie daje wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
W końcu panną jestem

Niech Ci będzie - od września
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
A więc od jutra na rozruch idzie:

A.
Przysiad przedni
Wykrok chodzony
Ciąg na prostych
Wiosło jednorącz
Wyciąg dolny wysoko do klatki
Ściąganie na prostych rękach na wyciągu górnym
Uginanie na biceps

B
Wycisk hantli skos
Wycisk maszyna
Przenoszenie hantli leżąc
Wycisk sztangi zza karku siedząc
Unoszenie bokiem wysoko nad głowę (pajacyk)
Francuz siedząc zza karku

A (12-15 powt) - 2-3 serie zasadnicze
B (12-15 powt) - 2-3 serie zasadnicze
A1 (6-8 powt) - 4-5 serii zasadniczych
B1 (6-8 powt) - 4-5 serii zasadniczych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybo wzmocnić kondycję?!

Następny temat

Dziennik + pytania nowego crossfit maniaka

WHEY premium