SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kessika podsumowanie s. 24

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ok Arphiel choć spina mnie by iść bo dziś trener będzie wcześnie jak jest mało ludzi i spokojnie filmiki z ćwiczeń do konkursu chciałam ponagrywać

a jeśli idzie o filmy to wiosłowanie tylko sztangą czy może być hantla?

Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-13 10:03:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
może być hantla Pójdziesz tam Cie przewieje i zamiast pary dni choroby zrobi się parę tygodni, co się odwlecze to nie uciecze. Jest jeszcze trochę czasu na filmy, spokojnie zdążysz nagrać.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Słuchaj się Arphiel, dobrze Ci mówi - a jak będzie parę tygodni, to i z konkursu nici

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ok słucham, słucham grzecznie pod kocykiem siedze byłam u fizjo. Szyja i barki zdrowe i normalne. Podejrzewam że wszystko prze mój strach że jak będe ćwiczyć ręce/ramiona to znowu mogę złapać kontuzje. więc omijałam tę cześć ciała mocno

miska na wtorek (14.10)
warzywa: brokuły, sałata lodowa, pomidory
przyprawy: sól. kakao, pieprz, cynamon, pietruszka natka, zioła prowansalskie
ogólnie brak apetytu




Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-14 10:47:16

Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-14 10:50:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Możliwe, że Twój strach siedzi w głowie. Teraz pora go przełamać

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Saida
Możliwe, że Twój strach siedzi w głowie. Teraz pora go przełamać


Saida taki mam plan przełamać w sobie parę "strachów", solidnie zacząć trenować, to nie tylko takie gadanie. Mam już w firmie najważniejsze sprawy "pozałatwiane"i spokojnie mogę pracować, plan lekcji i praca męża też już w normie więc czas na treningi mam, a do tego powoli pączkują inne plany związane z treningami i pracą nad sylwetką i są raczej długoterminowe
Na tą chwile jestem zła że choroba mnie dopadła ale leki które dziś dostałam to zupełnie inna liga niż to co brałam przez ostatnie 2 dni.
Jeśli idzie o barki to ucze się robić pompki i bez gadania robię ćwiczenia z treningu na barki, ale może trzeba coś dołożyć/zmienić, jak myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A dlaczego chcesz coś dokładać/zmieniać?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
no tak sobie głośno myśle, bo na jak mam push/press to jest to marne w moim wykonaniu, czy na początku wystarczy jak wycisnę sztangę w pierwszej serii? to chyba jedyne ćwiczenie z którym mam dosyć mocny problem

miska na jutro, apetyt już wrócił
warzywa: pomidory, mieszanka chińska, brokuły
przyprawy: sos sojowy, kakao, cynamon, sól, pieprz, pietruszka-natka




Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-16 18:02:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Patrząc po upływającym czasie nadszedł czas na pierwsze podsumowanie po pół roku

Zakładając dziennik myślałam że ruszę " z kopyta" i będę regularnie utrzymywać plan treningowy, jednak życie weryfikuje nawet najbardziej ambitne plany. W moich odczuciach to tylko ruszenie doopska z kanapy

Zaczęłam od treningu z piłką nr 1, a potem trening nr 1 by Obliques obecnie robię trening nr 2.
Rozkład to 2000 kcal: B/T/W 130/90/167 - nie zmieniony
Zaczynając nie było mowy by zjeść tyle, przez ten czas nauczyłam się ponownie jeść i to tak by było to jedzenie wartościowe a nie złapane na biegu byle co. Muszę przyznać że nawet do czekolady mojej "gastronomicznej" miłości/uzależnienia mija mi ciągota.
Co do innych zmian to muszę przyznać że pozbycie się z domu orbiego oraz hantelków i pójście na siłownie spowodowało zanikanie kompleksów na punkcie siebie, wyglądu oraz to że znowu zaczęłam wychodzić do ludzi a nie uciekać.
Polubiłam ruch poza domem, w lato zaczęłam biegać i muszę przyznać że jest to bardzo przyjemne spędzanie czasu w pięknych okolicznościach przyrody jednak obecnie zamienię plenery na bieżnie w siłce zwłaszcza że są nowe i bardzo przyzwoite. W nadchodzącym roku planuje klika startów w różnych biegach głównie na 10km (tu motywuje mnie mocno mąż)
Zauważyłam co nie jest dla mnie nowością że odkąd zaczęłam ćwiczyć mam więcej energii, więcej mi się chce i częściej się uśmiecham.

Dziękuje Saidzie że się mną zajęła i pomaga mi oraz że czasem przymknie oko na moje marudzenie, a jak trzeba to kopa da
Dziękuje również Arphiel że czasem wskaże właściwy kierunek
oraz wszystkim co zaglądają to zawsze motywuje.

Moje zdjęcia z końca marca








Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-17 11:14:29



Moje zdjęcia z dziś


Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-17 11:14:54




Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-17 11:17:41




Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-17 11:19:48



Tabela z pomiarami od początku do dziś

Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-17 11:20:21



Na koniec dopiszę tylko że fotograf robi mi krzywo zdjęcia, zarówno pierwsze jak i dzisiejsze nie są najlepsze. Co jeszcze widzę że pośladki to makabra i wymagają pracy.

Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-17 11:21:35

Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-17 11:24:31

Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-10-17 11:27:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super zmiana, jesteś przykładem, że waga to nie wszystko :) widać to po znikających cm! Gratulacje :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla dziewczyny, jaki bez superserii?

Następny temat

Pomoc w ułożeniu diety i planu ćwiczeń

WHEY premium