SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kessika podsumowanie s. 24

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
szkoda, ze nie puzelki byloby widac lepiej ale brzuch to ci niezle zassalo :) super :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Jaka zmieniona postawa, widać , że nabrałaś pewności siebie!! Trzymam kciuki za dalsze sukcesy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Kessik, fajnie, tylko tak dalej.
I fajne te zmiany w psychice, o których piszesz, kto wie, czy nie ważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90568
Super! Gratuluję :)
Bardzo fajnie to napisałaś :) U mnie jest identycznie w końcu zaczęłam akceptować to jak wyglądam i podoba mi się to!
Podziwiam i lecimy dalej !

Zmieniony przez - gosikmyszek w dniu 2014-10-17 14:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Markoto - właśnie dobrze, że nie ma puzzli, one są dobre tylko jako dodatek, natomiast do oceny całości przemiany przydaje się jednak całość sylwetki

Kessik - jest dobrze, ale sama wiesz, że przez te pół roku mogłoby być lepiej Mam nadzieję, że sportowego bakcyla złapałaś i będziesz dalej pracować nad ciałem, bo mimo że trochę juz osiągnęłaś, to pracy też jeszcze trochę przed Tobą

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Markotko, AMiU, Halinae, Gosik dzięki fajnie że zaglądacie, git że nie jetem sama

Saida jasne uważam że to co osiągnęłam to początek, łatwiejsza część która sama nie przyjdzie ale jednak można ją osiągnąć mniejszą pracą. Teraz widzę że kierunek jest dobry i trzeba wsiąść się ostro do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
i Ja pędzę pochwalić,brzuszek wessało ,talia się zrobiła,pupa podniosła brawoooo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Azalianna, Julinka dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
miska na jutro
warzywa: papryka, brokuły, kapusta kiszona, pomidory
przyprawy: sól, pieprz, kakao, cynamon, tymianek, oregano


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7288
Witaj Kessik:) Gratuluje wytrzymalosci,ja widze poprawe,idzie ku lepszemu.Tylko tak dalej :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla dziewczyny, jaki bez superserii?

Następny temat

Pomoc w ułożeniu diety i planu ćwiczeń

WHEY premium