SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEE-JAY / Dziennik / W Drodze Po Wakacyjną Forme str. 45!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287

ja tez lubie, ale przy dobrym meczyku
wlasnie wisla - legia sie skonczyl
a wieczorem derby italii : milan - juve
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Thiago: fast foody tylko w weekendy, a slodyczy nie jadam wcale, zdarzy mi sie raz na miecha zjesc czipsy lub czekolade

Wysu: zbeym obejzal lige wloska to musieliby mi zaplacic, nienawidze juve, nienawidze milanu, a ligi wloskiej nie znosze pozatym nie mam Nki ani canal plus, tylko polsaty sport, extra, itd, ale cos tam sie zawsze na kompie znajdzie frytki kupilem -40% fat wlasnie sie grzeja i do tego 250g kuraka,surowka i cola zero pizza na kolacje zostaje, po czipsach



Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2009-05-10 19:03:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
milan teraz zaczal ladnie grac
w ostatnich 3 meczach strzelili 10 bramek

zaraz wrzuce moja diete weekendowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak z kolega stopem do Mediolanu zawitaliśmy to pierwsze co popedzil zobaczyc San Siro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
no to 1 do 0 dla milanu:P sorry za spam

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888


milan pamietam za czasow gdy mieszkalem w STS i trzepalem kase na bet at home i bwin, i zawsze te chvjki graly beznadziejnie, wynik byl 0-0 1-0 0-1 obojetnie czy grali u siebie czy na wyjezdzie, pomijam ze psuli mi wszystke kupony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
ekstraklasa najlepsza, dzisiaj legia pokonana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888




zdjecie z dzisiaj rano.. przez weekend malo spalem, slabo jadlem i czulem sie jakos wychudzony, wczoraj poszedlem spac o 24, spalem prawie 12 godzin i obudzilem sie w dobrym stanie ciekawe jaka waga.. od 2 tyg sie nie wazylem chyba.. i wczoraj zapomnialem wypic gainera na noc bo po czipsach nie mialem miejsca btw. na zdejci widac moj krzywy kregoslup, dlatego wygadla jakbym mial brzuch wypiety do przodu

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2009-05-11 12:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Plecy tak samo mam, może nawet większe skrzywienie.
A jak u ciebie kontuzja? Widziałem kilka dni temu siady po 50kg, ale szczerze mówię: daruj sobie, świat się nie zawali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
dobrze jest

elegancko

Trening czyni mistrza! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do wglądu i poprawy

Następny temat

kupilem sobie lawke keltona i ...

WHEY premium