SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEE-JAY / Dziennik / W Drodze Po Wakacyjną Forme str. 45!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
nie tylko barki, biceps tez masz w chuy silny!
nie lam sie, najwazniejsze to pozytywne myslenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
koles08: tak, tylko i wylacznie dzis tez wlasnie rnao placek, pozniej u chinczyka jadlem, pozniej w pizza hut, pozniej schabowy zieminaki, marchewka z groszkiem w "domowych obiadach" no i teraz juz w domu w koszalinie wiec spagetti.. niestety 3 gdoizny w samochodize burza mi harmonogram caly:/

Helssing: na sztandze bary mam w miare, 100 juz na 5 kiedys bralem, ale teraz nie moge natomiast na hantlach wydaje mi sie ze mam silne bo 39x10 i 43x5 w ostatnich seriach to sporo jak na mnie, a martwy no trduno, Kuba rozpisal, ja tylko podnosze

Wysu: biceps mam slaby jak dziecko, licealsci wiecej ode mnie biora, na stojaco max zrobilem 55x6 chyba, a na modlitewniku 50x4, na hantlach nigdy wiecej niz 25 mlotkowo i 22,5 normalnie, ale generlanie robie na mniejszych ceizarach, bica mam tragicznie slabego dlatego w lapie mam ile mam nawet Knife bica chyba 30stakmi robi albo wiekszymi hantlami, a robi jak mu sie zachce, od swieta

Musi dojsc ta paczka jak najszybciej bo odzywki mnie uratuja, gainer, carbo, mono, na suplach inne zycie

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2009-03-06 22:55:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ja wiecej niz 50 nie probowalem bo po co... zrobilem 10 razy, ale w serii nie zakladam nigdy wiecej niz 40kg, a na hantlach nie wiecej niz 22kg w oparciu o kolano. bo hantli na stojaco nie unosze. przez cale zycie praktycznie te 2 cwiczenia tylko robie na bica

akurat jesli chodzi o ten miesien to mysle ze nie ma sensu schodzic ponizej 8 powtorzen w serii jesli interesuje cie masa

w sumie to sila mi nie wzrosla od 2005 roku praktycznie, a w niektorych cwiczeniach nawet spadla bo dzisiaj przegladalem swoj stary zeszycik treningowy

a Knife to jest w ogole fenomen jesli chodzi o sile i wytrzymalosc silowa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
A to foty nog z przed chwila od siadow mi starsznie urosly, chociaz dalej patyki










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36585
Nuki poszły gruubo do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1487
Dee-Jay jest dobrze ,ale jak cwiczysz i nie rosnie to juz takie geny ,oddam z checia troche mojej ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2182
diżej pikooooo

Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo.

d***** już tu sąąąąąąąąąąą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wg mnie kształt sylwetki masz zayebisty

Boki barków trochę dotyrać i jak na "amatora" (mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi) wyglądasz bardzo spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1939
Dee-Jaybiceps mam slaby jak dziecko

Co ty wogóle gadasz. Jak na swoją wage, wiek i staż treningowy to siły masz w huy. Kto o wadze 80 kg robi biceps 50? Albo barki 100? Siły masz naprawde dużo, co przekłada się na sylwetke. Wrzucaj więcej węgli i masuj. Dorzuć brzuch ze 2 razy w tyg bo tez tego jest ciężko. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do wglądu i poprawy

Następny temat

kupilem sobie lawke keltona i ...

WHEY premium