SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEE-JAY / Dziennik / W Drodze Po Wakacyjną Forme str. 45!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
dzieki
a wiesz jaki jest termin waznosci?
ok juz widze

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-03-17 12:52:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Braaaaaaaac poki cieple

Najkrotszy termin mam przy bialku - sierpien

Generalnie fajna cena jest jescze hmb megabola -10zl, activita hot drink - 10zl, i amino anabol 360caps olimpu -35zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ja biore mass xxl z treca bo sprawdzony w smaku jest
do tego jeszcze cm3 dorzuce i moze nitro


co o tym sadzisz?
http://www.aminy.pl/index.php?Content=details&id=894


Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-03-17 13:33:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Gratki francuza, niezły wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Wysu: Nigdy Nie Kupuj Sports One! Nigyja specjalnie nie biore cos czego znam bo ja za darmo rozdaja to wole sobie stestowac cos czego nie znam, a smaki xxla oprocz czeko mi nie podjezdzaja, pozatym juz go jadlem. olej nitro treca i cm3 i kup sobie prolaba nitro fuel na forum nikt tego nie bral, sklad ma dobry, a za 40zl to nie ma sie po co zastanawiac, sam bym wziual gdyby nie bogaty zapas. ciekawe jak ten musli gaiuner smakuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
"zjem co wyślecie" - to się nazywa wymagający klient . Ja się napaliłem, żeby jakiegoś gainera wychwycić, ale nie przekonują mnie jakoś...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Musialem tak napisac bo tam jest podkreslone ze nie ma mowliwosci wyboru smakow ani dat waznosci jesli sie wahaja, wiec to co Ci wrzuca do paczki zalezy tylko i wylacznie od kaprysu badz humoru osoby pakujacej, ale poprosic zawsze mozna

Mnie nie trzeba przekonywac na gainera za 8,5zl za kg nawet jakby byly tu bialka i gainery megabola, hi teca i innych nisko/srendich firm to i tak bym kupil bo jak cos daja za darmo to trzeba brac, sprobowac i tyle

edit: Wysu tak jaescze raz zajrzalem do tego bio iso wheya i powiem CI ze jak chesz bialko to bierze go, za 35zl.. w sumie izolatu chyba nie da sie az tak bardzo s*******ic a cena jak za carbo kup, wypij, i opisz wrazenia jak bedzie jeszcze troche towaru przez pare dni to jescze nad czyms pomysle, ale rarazie kiepsko z kasa:/

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2009-03-17 17:08:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Patka sobie chwaliła tego Sports One'a, jeśli dobrze pamiętam...

Cholera, to może tego gainera wezmę... Kusisz...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
sprots one robił wałki na składzie
nie polecam

choć w smaku najlepszy!

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
Dee-Jay - za pozno
zamowilem juz 5kg mass xxl waniliowo karmelowego za 89zl i 2 opakowania nitrobolonu 350g po 40zl za jedno, to w sumie wychodzi 40zl taniej niz w sklepie.
myslalem nad nitro fire, ale wlasnie nie wiedzialem nic o tym, zreszta nie bralem zadnego stacka nigdy i zdecydowalem sie na nitrobolon bo sprawdzony przez wiele osob
zamawialem jeszcze z 2 kolesiami to bedzie za wysylke taniej ( w sumie zawsze tak robie )

ale mysle ze jak sie im napisze maila to mozna bedzie cos dolozyc do zamowienia dzisiaj

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-03-17 17:26:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do wglądu i poprawy

Następny temat

kupilem sobie lawke keltona i ...

WHEY premium