SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEE-JAY / Dziennik / W Drodze Po Wakacyjną Forme str. 45!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Kraty nie ma, ale brzuch robie, jak sobie przytzymam skore na dole brzucha to widac ze sa miesnie, niestety lordoza ledzwiowa mi tak rozciaga miesnie brzucha ze i tak*****a widac, chociaz myslze ze jak zrobie jakas wycinke z brzucha, ale to za 10kg to bedzie wsyztsko fajnie widac. a na tsty poleci dymatize viper, jako ze w calej mojej karierze nigdy w zyciu nie bralem spalacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1663
Albo sporo odrobiłeś w ten miesiąc albo te spadki wcale powakacyjne wcale nie były takie tragiczne

01.03.09 - zacząłem drogę do chwały

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888










no i dojechal hi tec na nowy rok zeby wzbogacic istniejaca juz spora wystawke waga 86kg. wiecej nie przewiduje bo ciezko juz z ubraniami. mysle ze od nowego roku zaczne znowu normlanie prowadzic dziennik bo bedzie wiecej czsu pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
Dobrze jest. Profil akutalny? Bo rece wygladaja na wiecej niz 40cm i chyba prawy biceps wiekszy niz lewy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
srednio aktualny. waga 86, bic 40, moze, ale to moze moze moze 41. w klacie 113-114, w barach 130+, na klate mysle ze 140 pojdzie. na wasko 125x4 130x3 i 135x1. siad 140, martwy teraz konczylem na 150x6, 160x4 , wiec teraz w srode 160x6, 170x4 powinno byc. no zobaczymy , na po wakacjach mam potezny zestaw supli i 1 opakowanie slynnego m-drola o ktorym na mojej silowni kraza legendy wsord zarowno mlodych jak i starych koksow, jak to roz******la, ludzie rosna jak na drozdzach, na klate +20kg itd itd, wiec za 100 pare zl warto wyprobbowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
Ja to bym spokojnie dodal jeszcze ze 2cm w rece. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
tez mam teraz to białko wheyfusion

mysle, ze powinienes się skupic nad ramionami i spróbować jeszcze trochę rozbudować najszersze, zachować taką talie jak masz i będzie juz naprawdę super

powodzenia

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
ostatnie foty super

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Świetna forma, dobre ubicie mięsa.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do wglądu i poprawy

Następny temat

kupilem sobie lawke keltona i ...

WHEY premium