SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEE-JAY / Dziennik / W Drodze Po Wakacyjną Forme str. 45!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Najwazniejsze to nie chodzic samem z dziewczyna wieczorem, bo moze sie to zle skonczyc zarowno dla niej jak i dla parntera, oraz jak nie chce sie dostac za darmo w*******, albo nozem, albo np. krzeslem to chodzic na balety tylko do senso bo tam jest spokoj. bajka, trol i reszta to raczej cpalnie i mordownie, na pewno nie na wyjsie z dziewczyna, samemu raczej bardzo sredni pomysl, a w grupie najgorszy pomysl bo wtedy szansa na zadyme wzrasta do 90%. Generalnie lepiej nie zaczepiac dziewczyn na zadnych dystkotekach, ani tymbardziej ganiajacych w stringach po plazy, albo opalacych sie bez stanika itp. bo te zazwyczaj maja tak obstawe ktora jak tylko zobaczy ze ktos patrzy sie na biust jego laski, reaguje natychmiastowo i w sumie dym raczej pewny Najlepiej nie bujac sie na miescie, po plazy ani po baletach bo nie wiadomo kogo akurat mozemy spotkac po drodze, i nawet jak jestesmy z ekipa pieciu 100 kilowych kolegow, to i tak mozemy dostac w******* od np. dwunastu 100 kilowych kolegow z koszalina, bialogardu, poznania, czy innych okolicznych wiosek w sumie jak jedzimey z kims poplazowac i potanczyc nie szukajac klopotow po drodze to jest to do wykonania

a dla szukajacych wrazen w potyczkach z bramkarzami jest jeszcze jedna rada,zeby nie zapominac ze nie jest sie u siebie w miescie i nawet jak jest sie jakas grubsza ekipa i stwierdzi sie "eej ale ten bramkarz jest mneijszy ode mnie, i wygadla na leszcza, ***ne mu z bara" to jest to podstawowy blad, bo w razie grubszych akcji pod jedna dyskoteka w pare chwil zlagtuje sie bramka ze wszystkich dyskotek mielenskich poniewaz kazdy sie zna, a jak jest malo to jeszcze dojezdzaja chlopaki z miasta, i wtedy 100% Pure Hostpital

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2009-07-05 12:45:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dj troche przesadza wiec sie nie przejmujcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Rozumiem Pepo ze nie byles w mielnie jeszcze w tym roku jeszcze i nie wiesz ze w ostatni piatek pod bajka 2 kolesi troszeczke nożem pocieli, a dodam ze w mielnie jeszcze malo osob i w sumie sezon sie zaczal dopiro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dee-Jay
Powiniennes pracowac w reklamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
trochę przesada

byłem dwa razy już
raz w sezonie, w sierpniu
teraz koniec czerwca

i nie widziałem jeszcze żadnych akcji

a akcje jak wszędzie chyba
jeżeli idzie o pobicia to IMO wszędzie idzie dostać
u mnie w Gliwicach pod disco "gwarek" prawie codziennie się leją
butelkami po głowie, 10 na 1, norma...

i tak ochrona i policja nic z tym nie robi...

taki kraj

byłem na otwarciu nowej dyskoteki w Mielnie "MANGO" fajna dyska
polecam
choć wtedy było jeszcze mało osób, ale pewnie wraz z sezonem coraz więcej ludzi tam będzie

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jade na wakacje i nie mogę iść z dziewczyną wieczorem na spacer?

nie przesadzajmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Z tym Mielnem to chyba przesada. Sporo znajomych ode mnie było rok temu i nie narzekali na zaczepki.

Zmieniony przez - pilek w dniu 2009-07-05 15:50:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ps. ten w okularach kozak

Moglbym tak wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6656
Troche przesada, chociaz fakt że w wakacja nad morzem jest zjazd "kozaków" z całego kraju i o zaczepke łatwo, ale wydaje mi sie że tak jest wszedzie. Nie tylko nad morzem zreszta

Chociaż ja bywam nad morzem co roku (pare razy w mielnie) i nigdy żadnych problemów nie miałem.

Edit: zazdroszcze tego dojazdu z Koszalina. Gdybym ja tak miał blisko na plaże to bym codziennie tam śmigał, atak to pozostają mi baseny


Zmieniony przez - Mastah88 w dniu 2009-07-05 20:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Denerwujecie mnie troszeczke, ze klocicie sie z rezydentem

to taki przyklad maly do poczytania

"Koszalińska policja zatrzymała 54 mężczyzn (w większości karateków i judoków), którzy w akcie zemsty chcieli zdemolować dyskotekę "Troll" w Mielnie.
Sportowa banda została pojmana w czwartek wieczorem na parkingu w miejscowości Stoisław, koło Mielna w trakcie omawiania planu napadu. Zawodnicy z niemal całego województwa zachodniopomorskiego: z Koszalina, Białogardu, Połczyna Zdroju, Bornego Sulinowa, Wałcza, Szczecinka. Wśród nich karatecy, dżudocy, przedstawiciele sumo, m.in. kadrowicze juniorzy i seniorzy. Wiek: od 17 do 42 lat.
Chcieli zdemolować dyskotekę "Troll" w Mielnie, bo dzień wcześniej jeden z ich kolegów został tam pobity. Kiedy wychodził ze szpitala miał powiedzieć, że się zemści.
Napastnicy zwołali się przez telefony komórkowe. Do Stoisławia przyjechali w 19. samochodów. - Mieli broń gazową, kije, tasaki, noże, nogi od stołów, maczety a nawet haki rzeźnickie - mówi rzecznik koszalińskiej policji mł. aspirant Mariusz Łyszyk. - Chcieli spacyfikować dyskotekę a potem "iść w miasto".

Kilkudziesięciu policjantów, wśród nich dwunastu z tzw. policyjnej grupy wsparcia, obserwowało zbierających się napastników. W pewnym momencie wyskoczyli z ukrycia. - Tylko jeden zdążył krzyknąć "nap.. w nich" - mówi Łyszyk. - Ale byli tak zaskoczeni, że prawie bez oporu ulegli. Zostali powaleni na ziemię i skuci kajdankami.

Policja przeszukała "sportowców" i odebrała im sprzęt do przeprowadzenia masakry. Wszyscy zostali zatrzymani. Teraz przesłuch**e ich 70 funkcjonariuszy. - Złożymy wniosek do prokuratury o ich tymczasowe aresztowanie - zapowiada Łyszyk.

Za usiłowanie pobicia i rozboju grozi im dziesięć lat więzienia."

zrodlo: www.gk24.pl


jako mistrz reklamy, zapraszam do dyskoteki Troll w Mielnie, najlepiej z dziewczynami, bo jest cisza i spokoj, mozna w spokoju potanczyc a dymow prawie nie ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do wglądu i poprawy

Następny temat

kupilem sobie lawke keltona i ...

WHEY premium