SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEE-JAY / Dziennik / W Drodze Po Wakacyjną Forme str. 45!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale ten brzuch... ......

nogi calkiem calkiem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
sylwetka super


chyba nie masz gena do łydek - tak jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A srać na brzuch

dobrze jest Panie Deejay
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Jest Git Byku!! Wpadnij do mnie do Galerii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
adzik123: Spoko jakbym dorzucil do tego co jest 10kg masy i by mi sie proporcjonalnie rozeszlo wsyzstko tgo by bylo niezle juz

Portorico: barki moze i tak, chociaz koledzy robia po 140kg x 10 na serie ale co tam, ale bicep zawsze mi sie wydalwalo ze robie malymi ciezarami, normalnie sie malolaci czasem podlaczaja, albo ja do kogos i tym samym robimy, fakt ze do 45 czy tam 50 to nie pamietam czy ktos ze mna dojechal, ale i wiekszymi rbili jak sie przygladalem

obliques: Przepadnij! Tak wiem, chyba we wtorki i czwartki bede tyral brzuch bo to sa dni nietreningowe wiec sobie moge skoczyc na silke brzuch pomeczyc przez 40min przy pomocy cwiczen z filmiku tego pana ktorego polecasz

swiezak18: Nigdy w zyciu nie robilem lydek, wiec nie wiem czy mam gena czy nie, ale przy moich patykowatych nogach to raczej nie

aaaa i zeby nie bylo, to fota dzisiejszego posilku "przedBrzydulowego" , bo ogladam ten serial, a jak cos ogladam to lubie sobie tez zjesc
Z pozdrowieniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Portorico- Nie chwaląc się z tą wagą robię biceps ponad 65kg w ostatniej serii 6powt w miare ok technicznie, ale taki mam biceps poprostu. Ale np didzej ma tyle siły w barkach że dla mnie to totalny kosmos;) sRy za off. Rośnij. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dee-Jay koniecznie zacznij tyrać łydki bo bida.Jeśli do tej pory ich nie ruszałeś zacznij od zwykłych spięć dwa razy w tyg.po 4 serie,myślę że na dobry początek wystarczy.Raz wspięcia wykonuj stojąc,raz siedząc, z czasem możesz połączyć je w serie łączone wtedy będzie dopiero ogień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
fakt, łydki trochę odstają
reszta jest ok, mi się podoba

powodzenia ;)

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Ale te 140 kg x 10 na barki to robią mega częściowy ruch? Bo na pełny ruch to tyle biorą ... 130 kg STRONGMANI pokroju SVENDA KARLSENA

Ja biorę na barki 140-150 kg w seriach, na ruch częściowy, na suwnicy - ale już spłycam.

PS. co do bicepsa to niestety ciężar nie musi mieć przełożenia na rozmiar łapy... A małolatów nie widziałem, aby wychodzili poza 45-50 kg przy uginaniu... A wielu tak zarzuca ciałem, że prędzej ćwiczą plecy - niż łapę

Zdarzało mi się robić młotki 33-35 kg na łapę i na sztandze 60 i więcej kg - ale co z tego. Lepiej techniczniej dotyrać


DaNieLcoK - bajki o genetycznie silnym bicepsie już wiele razy słyszałem W końcu okazuje się, że ktoś zarzuca całym ciałem i tylko opuszcza w miarę technicznie Albo jesteś silny we wszystkich płaszczyznach (martwy ciąg, przysiad, wycisk, barki) albo można sobie darować bajeczki

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-03-07 20:07:19

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Knife: no u mnie powyzej 50kg na bica sie zaczyna juz oszukiwanie, pierwsze 4powt tehcncznie, pozniej ze 2 plecami, a pozniej jeszcze 2 calym cialem, na 55 wsyztsjkei oszukane, dlatego mowie ze bica mam slabego bo technicznie 55 to moze raz bym wzial, podkreslam slowo "moze"

a bary robi rok mlodszy kolega, zaczynajac od 80kg, potem 100, 120, 140 i 160, do 120 ruchy do uszu, 140 jest kawalek nizej niz glowa, ale juz nie do ucha, a 160 splycane maklsymalnie. kazda seria po 10 powtozen i wszystkei na sztandze oczywiscie nie suwnice czy cos

btw: jak wpiszujesz numer zamowienia w sklepie sfd to wyskakuje Ci ze paczka juz wyszla czy ze zamowienie zlozne dnia... bo nie wiem czy tylko moja jeszcze nie opuscila sklepu czy wszystkie stoja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do wglądu i poprawy

Następny temat

kupilem sobie lawke keltona i ...

WHEY premium