SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEE-JAY / Dziennik / W Drodze Po Wakacyjną Forme str. 45!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
zazdroszcze wam tej atmosfery na silce

w podciaganiu wzdluz tulowia wcale nie taki maly ciezar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
**** muszę to obejrzeć fajnie tam macie u mnie to za **** baba by nie dała krzyczeć oddała by ci kasę za karnet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Wysu: dla mnie nic nie wazylo, a wiecej nie zakldalem bo to takie cwiczenie na odpoczynek, a ze lapie dosc wasko to mnie bardzo nadgarstki bolaly, chyba czas przedramiona zaczac robic

Avasso: atmosfera na silce wlasnie jest ****owa, tylko humor sobie mozna poprawic

poczekajcie az Maciek film wrzuci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
jak na 15 powtorzen to nawet sporo kg

ja lapie tak na szerokosc barkow w tym cw.

co do przedramion to tez nigdy nie robilem

no moze czasem jedno cwiczenie po bicepsach jak sobie przypomnialem ale to jeszcze w liceum

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-05-08 19:30:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko te gainery

Za michę byś się wziął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Spoko, mammotha jeszcze jest troche

a w******lam teraz jak po***any, dzis o 3 w nocy wstalem i ugotowaleml sobie 120g makaronu, poczekalem az wystygnie i zjadlem sam makaron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
a ja tu po 18 wegle ograniczam zeby pas byl w miare <olaboga>

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
po 18 ja wale 120g gainera, pozniej 1,5 torebki ryzu/albo 130g makaronu, pozniej kolacja czyli posilek dowolny moze byc makaorn z twarogiem ale moze byc i pizza, no i gainer na noc musi byc 120g o 1 w nocy a pas leci w dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
próbowałeś już tego gainerka?
myogenix ?

jak ze smakiem i ile zapłaciłeś?

Trening czyni mistrza! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do wglądu i poprawy

Następny temat

kupilem sobie lawke keltona i ...

WHEY premium