SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy się stoi czy się leży Gainer chłopakom się należy %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Zapomniałem dodać "Polska reprezentacja to cioty"
Czemu się nie wykazali tydzień temu pięknie grali bo mieli pole do popisu z dobrą drużyną to zaraz płacz i załamka
To jest forum koleżko i każdy może się wypowiadać :-] Zapomniałeś ?
A to czy Wam i Tobie zAWODNY się Tobie nie podoba wisi mi to pisze co myślę pozdrooo


Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-04-01 22:26:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
dUTA napisales ze Polska to cioty wiec dlatego odpisalem bo to jest obrazliwe dla mnie.
A z Irlandia zagrali jak ****y dlatego teraz jak zagrali ladnie to sie ciesze.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
wcinajac sie do dyskusji nie mozna zagrać żle z reprezentacjia założona z listonoszy,lekarzy itp no wybacz... polska reprezentacjia jest ogólnie baaaaaaardzo słaba ostatnio i nie ma co tu duzo ukrywać mimo wszsystko zawsze jak ma być mecz siadam przed tv pełen nadziei patryjota idiota

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403




sampler nowej plyty ATB

Armin is dead

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
zapowiada sie zacnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kozak dobra muza.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
http://www.wrzuta.pl/audio/ylGSAgH6az/nirvana_-_smells_like_teen_spirit_nari_and_milani_alex_gaudino_remix


nie każdemu będzie się podobać bo oryginał jest wy***any ale jak dla mnie remix dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2107
Witam,

co do meczu z San marino to podobał mi sie gol Smolarka ,a co do muzyki to zobaczcie sobie nastepny kawałek mesa z nowej plyty "jak to" to dopiero miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Zawodny-"a Kubica nie zalezy od umiejetnosci."
Chyba nie za bardzo wiesz co piszesz. Fakt sporo zależy od zespołów ale oni wszystkiego nie zrobią.

Ale nie będę się kłócił, wiem że jest garstka ludzi na świecie którzy występują w F1 a Kubica należy do ścisłej czołówki także z tymi umiejętnościami troche przesadziłeś. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
cześć
fantastyczna pogoda.
dziękuje za uwage
cześć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Średnica gryfu i otworu talerza

Następny temat

Tapety na pulpit o siłowni itp.

WHEY premium