SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy się stoi czy się leży Gainer chłopakom się należy %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
marekspec pompki na kosciach sie robi tylko zeby utwardzic piesci, robi sie je glownie jak ktos trenuje sporty walki a miesnie klatki wcale lepiej nie pracuja a nawet gorzej bo jak bola cie piesci to juz nie robisz tak technicznie pompki jak powinienes

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 581
sixth masz rację.
ja robię głównie na kościach, żeby je utwardzić, ponieważ trenuję walkę. a normalne pompki też robię ale tylko kiedy trenuję klatkę.

spec(R)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Lopata plerow nie zbudujesz.

Trzeci dzien mam goraczke:/ dzis poszedlem do lekarza:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
kojot jak miałeś A3 to jaki silnik i ile paliło?

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Człowiek bywa zawodny

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 581
zawodny bywa człowiek (iem)
:D:D:D:D

spec(R)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Zawodny

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Smokealot - za***iście z tym ze trochę za niski jak na nasze drogi spalanie 5-7l ale na dniach wystawiam na allegro idzie do opchnięcia bo będę się czaił na takiego w v-tec'u z seryjna zwiechą albo passata b5 1,9tdi. z drugiej strony trochę mi go szkoda sprzedać bo nigdzie nie ma skóry w hondzie. ale powiedzmy sobie strzeże to auto nie na górskie drogi a takie mam wokół siebie




Adrian1310 - 1.8 125km spalanie 10l inaczej być nie chciało jeśli brać to 1.8T ma już 150km a spalanie te same najlepszym wyborem byłby diesel 110km bierze połowę tego co benzyna chyba że masz dużo kasy i lubisz tankować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
mnie diesel raczej interesuje a właśnie te w benzynie 1.8 i 1.8T są nieco tańsze ale chyba lepiej zainwestować w diesla

czaje się też na Peugeot'a 406 coupe, autko piękne i rzadkie na naszych drogach tylko silniki ma nieciekawe do wyboru, te nowsze drogie maja 2.2 hdi i taki by mi pasował ale cena



cudo

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-05-06 16:54:33

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
kojot ile bedziesz chcial za ta honde?

adrian - te silniki hdi z peugeoutów sa ****owe, lepiej wziazc benzyne w gazie

mnie ostatnio kręci Toyota Supra mkIII 3.0 turbo

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Średnica gryfu i otworu talerza

Następny temat

Tapety na pulpit o siłowni itp.

WHEY premium