SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy się stoi czy się leży Gainer chłopakom się należy %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
mi się wydaje, że był cały pomalowany dobrym lakierem dla lepszego efektu, żeby się prezentował jak nowsze bryki typu np golf 4. oj Don właśnie nic więcej o tym autku nie wiem oglądałem kiedyś oferty na allegro i wpadła mi w oko ta bryka to zapisałem to foto

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Mnie się bardziej podobają te Civic'i z dłuższą dupą 3 drzwiowe

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
****a jestem zmuszony pozbyć się siłki przez ***anych sąsiadów
po prawie 4 latach dopięli swego, dziś miałem najazd niebieskich mam czas do 31 lipca
będę musiał po kolegach chodzić bo w domu mało miejsca

teraz się będę ****om ogryzał, będą mnie pamiętali do końca życia

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-07-24 16:27:02

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Miałem podobną akcje, z powodu kolegów bo przychodzili w brudnych butach, korytarz uje.bany, głośno gadali, śmiali się, huki etc. to wypie.rdoliłem oszołomów i chodzą tylko Ci co potrafią się zachować, i jakoś dało się załagodzić.
Jeśli masz wykupione mieszkanie to możesz sobie robic co chcesz, a jak nie to musisz się dostosować. Współczuję sąsiadów.

Pamiętam jak miałem właśnie z nimi problemy to zakupiłem wzmacniacz technics'a, 2 kolumny Altus 125 typowo sopran i jedną basową 300 watt też altus'a 140 i od samego rana 6h godzina po ciszy nocnej Drum'n'Bass na pełnym gwizdku, co aż sam musiałem trzymać głowę pod poduszka

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Adraian zaaabij
ale też trzeba byc idiotą, żeby komuś przeszkadzało, że ktoś sobie cwiczy. Przecież sport to zdrowie

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Tym bardziej że ja tam sam chodzę, nie spraszam, nie ma tam libacji, spokój, wpadam 3-4 razy w tygodniu na 1-2 godziny
Wielki problem


a na rozluźnienie fajny kawałek:




Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-07-24 17:22:39

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Mógłbyś to jeszcze zgłosić do współdzielni mieszkaniowej.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
ta policja to z ich inicjatywy

teraz na klatkach pojawiła się informacja żeby wszyscy mieszkańcy po opróżniali pomieszczenia wspólne (tj pralnie, suszarnie)
bo jak nie to wszystko z nich zostanie wywiezione na wysypisko/złomowisko
a ostatnio mi się ktoś w***ał i nic nie ruszył podejrzewam że może zerknęli co ja tam mam, ale ciężko wejść na górę zapytać o kluczyk

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-07-24 17:45:07

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ale co Ty masz ja w swojej piwnicy czy w jakiejś wspólnej?
Wydaje mi się że to z Tobą rozmawiałem co mówiłeś chyba że to Ty masz siłke w pralni i masz dużo miejsca

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
ja osobiście do policji np nic nie mam, bo zawód jak każdy i ktoś porządku musi pilnowac... kojarze i znam paru policjantów którzy są naprawde ok, ale spotkałem też takich sku.r.wysynów i głupich cwaniaków, że mała bania, służbiści i idioci którym uderzył do głowy nadmiar władzy...
no cóż z sąsiadami jest tak samo, trafisz na zdziwaczałych idiotów i takie barany z byle czego dym robic będą.

nie przejmuj się

dobra nuta



Zmieniony przez - JerzyKiler w dniu 2009-07-24 17:53:08

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Średnica gryfu i otworu talerza

Następny temat

Tapety na pulpit o siłowni itp.

WHEY premium