SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy się stoi czy się leży Gainer chłopakom się należy %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Duda o Venoma mi chodzilo. Jak piszesz o efektach to wypadalo by tez wspomniec o spalaczach

matma - epic fail :/

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
jestem koooorwa!

po szpitalu -2kg

'chcesz schudnac - idź do szpitala' slogan relamowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Zawodny w pokera trochę grywasz?

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
dobrze ale co miałem każdy suplement wymieniać wszystkie białka które wziąłem ?
Jak by ktoś spytał bym odpowiedział nie robię tajemnicy
ale jak ktoś nie pyta to się nie opowiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
białka to odżywki, a nie suplementy mowiac powaznie, to przeciez np. wspomniane białka nie maja takiego wpływu na redukcje, jak venom

nie umniejszam twojej zasługi, bo odwaliles kawal dobrej roboty, ale dobrze wiesz, ze bez tego spalacza efekty nie byłyby az tak zadowalające

ja tez o tym wiem i od czerwca ruszam na HD 3.0 400/200

jak juz jestesmy w temacie to pytam - co brales/bierzesz ze spalaczy oprocz venoma i jakie efekty były/są w porownaniu do spalacza ALRI?

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Venom to g**** więcej go nie wezmę przy 130 nie wiedziałem żę to po nim mam takie zjazdy

wiesz + żę wstajesz o 5 i możesz sobie aeroby postukać bo nie dasz rady spać ja wiem czy bez niego nie dałbym rady szczerze to mi przeszkadzał bo jak miałem dietę to miałem obrzydzenie do jedzenia i mnie zrywało na wymioty jak miałem zjeść wołowinkę i coś
w nocy pobudki ciężko zasnąć przygnębienie nie chęć do wszystkiego

później zjechałem itp i od nie dawno znowu zacząłem brać to właśnie po nim zczaiłem że to wszystko czyli nie chęć do jedzenia itp mega sacharyna

Generalnie tylko ta nie chęc do jedzenia i stany przygnebienia mnie wkurzają w venomie
dla kogoś kto nie trzyma diety to będzie dobre żę nie będzie mu się chciało jeść
ale mówie czuje głód a nie chce się jeść
Prócz venoma tylko Cutting Edgde na wodę podskórna ale głownie dieta i aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
na venomie przykladowo 2 doby bez snu, a funkcjonowanie norma, jakbym z 8h sie wyspał, wiec

ale uczuliło mnie cholerstwo, ale może i dobrze, skończyło sie ćpuństwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Duda ale miales ta wersje 500/200?

bo ja mam 400/200, juz niecala polowe opakowania zjadłem w styczniu i mialem skutki uboczne, ale nie miałem tego przygnębienia itp. raczej pobudzenie, energia

ze snem to różnie bywało. a jedzenie to wstręt miałem tylko pierwsze kilka dni

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
pierwszą tą najmocniejszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Czasami gram jak jestem gdzies na wyjezdzie a nie ma co robic. A co?

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Średnica gryfu i otworu talerza

Następny temat

Tapety na pulpit o siłowni itp.

WHEY premium