SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy się stoi czy się leży Gainer chłopakom się należy %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
zmien karte kup ze sterownikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
po co zmieniać coś znalazłem, śmiga ok

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Wiecie może co sie dzieje ze sklepikiem sfd?
Bo już od południa próbuje wapno zamówic i ciagle błąd 500 wyskakuje jak chce przejsc do kasy.
Kuz mnie to zaczyna wk*****c

Zmieniony przez - Biały19894 w dniu 2009-04-01 15:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
to nie byla wina Boruca ze puscil ta bramke z Irlandia!














































Prima Aprilis

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
z bukmacherki da sie lajtownie życ

wczoraj 350zł na + zresztą sami byliście swiadkami, jaka dniowke dostaniecie taką?

zagrał ktoś moje typy?
jak tak to moge jescze cos kiedys wrzucic...


co do buków z bwin wypłaciłem 3 razy 2500zł i juz mam limity duże, odradzam absolutnie

natomiast polecam strasznie unibet, kursy dobre, wypłacałem sumy rzedu 5000zł bez ZADNYCH problemów, dotego ładna zielona grafika....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
wrzucaj swoje typy na pewno sie przydadzą

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Kto mnie nauczy grać ? tak od zielonego bo nie czaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27004
j/w
dołączam się do pytania

najlepsza stronka w necie+podstawy

edit:

tak wg to cześć

Zmieniony przez - Gohan90 w dniu 2009-04-01 16:14:39

Pain is temporary,pride is forever.
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
dobra wacki wujek sixth was nauczy
macie mecz np Polska-San Marino obok meczu sa napisane kursy np tak: 1,03(1) 4,00(x) 23,00(2) 1,01(1x) 7,00(2x) 1,02(12)
1- oznacza wygrana gospodarzy i jesli tak postawicie przy kursie 1,03 oznacza to ze za 1zl postawiony wygracie 1zl i 3 grosze
x oznacza remis wiec przy wyniku remisowym za 1zl otrzymacie 4
2- to wygrana gosci przy tym kursie za 1zl wygracie 23 jesli wygraja goscie
1x-oznacza wygrana gospodarzy albo remis, czy padnie remis czy wygrana gospodarzy i tak wygrywacie ten x przy 1 to tak zwana podporka
2x j/w tylko ze wygrana goscie albo bedzie remis
12- oznacza wygrana gosci albo gospodarzy, wykluczacie tutaj remis, nie wazne kto wygra i tak wygrywacie kase,
kursy w kazdym meczu sa inne w tym ktory ja podalem Polska jest zdecydowanym faworytem dlatego nie wzbogacicie sie stawiajac na nia.
Mozna stawiac kilka meczy na jednym kuponie,np stawiacie jeden mecz np na gosci i jest kurs 1,15 i stawiacie kolejny mecz na tym samym kuponie i ten mecz ma kurs 1,40 wtedy mnozycie te kursy przez siebie (1,15 x 1,40) a potem mnozycie razy 0,9 (podatek,lecz przy bukach internetowych podatku nie ma) na koncu mnozycie razy stawke ktora dajecie na ten kupon np 1,15 x 1,40 x 0,9 x 100zl czy wiecej meczy stawiamy tym wyzsza wygrana ale jak mamy na kuponie 10 meczy to 10 musi wejsc zebyscie dostali kase, musza wejsc wszystkie mecze ktore stawiacie dlatego najbardziej oplaca sie stawiac 1,2 albo 3 mecze (pewniaki np na Holandie w meczu Holandia-Macedonia ) na kuponie za wieksza stawke. Mozna tez stawiac kupon bezpieczny (1 mecz moze nie wejsc) ale kurs musi byc minimum 200 (przynajmniej w moim buku) co jest nieoplacalne. Macie jakies pytania to dawac

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
turok16 - mówisz ze warto grać na unibet? hmmm moze zarejstruję sie i spróbuje zagrać twoimi typami . Jaka jest minimalna wpłata?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Średnica gryfu i otworu talerza

Następny temat

Tapety na pulpit o siłowni itp.

WHEY premium