SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy się stoi czy się leży Gainer chłopakom się należy %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
mam 2.0 (136KM) i 3.0 (207KM) w benzynie do wyboru obydwa nieekonomiczne

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-05-06 17:18:11

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
w nowych dieslach często padają pompo-wtryski przez wspaniała jakość benzyny oferowanej na naszych stacjach a wymiana takich rzeczy to droga imprezka xD


jeszcze nie wiem za ile muszę przeglądnąć allegro w rocznikach hondy 98/99
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
^^^ Damn.. cóż za beznadziejna pogodna... przyznać się, którego to sprawka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
kaczynskiego

Adrian jak kupujesz sportowe coupe to musisz sie liczyc ze spalaniem. nie ma aut szybkich i ekonomicznych

dzisiaj micha juz normalnie trzymana i od razu lepiej człowiek sie czuje dzisiaj barki i plecy ładnie zrobione

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
zależy co to znaczy ekonomiczne dla mnie to do 8 litrów max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 581
opłaca się kupić mazdę 323F albo hondę civic na pierwsze auto?

spec(R)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
zalezy jaki stan, ile chcesz tym jezdzic, itp

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 581
4000zł będę miał na autko..
jeździć.. hm.. 3 lata?
mam nadzieję że do grudnia stanieją używane auta.

spec(R)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
ja moge ci sprzedac mojego kadetta za 2800 za 1200 sobie gaz zalozysz i pośmigasz 3 lata

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 581
który rocznik? jaki stan? jaki silnik? bezwypadkowy/powypadkowy? przebieg? podaj więcej info.

spec(R)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Średnica gryfu i otworu talerza

Następny temat

Tapety na pulpit o siłowni itp.

WHEY premium