SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy się stoi czy się leży Gainer chłopakom się należy %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
5:0 nie widzialem piatej bramki:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
6:0 juz jest kurde zaluje ze nie poszedlem na ten mecz, ale biletu za hoooya dostac sie nie dalo panowie tak trzymac 10:0 musi byc

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
pyf i czym pajace się podniecacie wogole nie podoba mi sie ten mecz powinni dać im trafić z jedną bramkę podobna z tamtej drużyny piłkarze są lekarzami , listonoszami i dentystami

Nie wiem jak jest nie jestem fanem ale na ch.uj wy się tak podniecacie jak są dobrzi to mogli pokazać klasę z irlandią

Pozdroo JEEEEE 10 i ch.uj cioty ta nasza Polska !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Duda czego sie irytujesz? Cieszymy sie ze nasza reprezantacja wygrywa i ladnie gra

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
pyf czemu z tak słabą drużyną bo mnie denerwuje takie wasze podejście co juz nie pamiętacie tamtego meczu nie da się oszukać że jesteśmy słabi w piłkę my za to mamy Pudziana , Kubice , Małysza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
z San Marino każda reprezentacja wygrywa

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
no juz 9:0 jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
10:0

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
mogli się wykazać z Irlandią - Wszystko zresztą dobra nic już nie gadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Pudzian ma kontuzje, Malysz dopierow listopadzie, a Kubica nie zalezy od umiejetnosci.

Pieknie grali i z tego sie trzeba cieszyc, przeciwnik tez w pilke grac potrafi. Myslisz ze ci fryzjerzy nei trenuja? Jak gram z kumplami w pile to tez kazdy do roboty chodzi a gramy po robocie i niektorzy bardzo dobrze sobie radza. Jak cie pilka nie interesuje to wez nie pisz nic, a juz na pewno nie ze Polska to cioty bo to mnie obraza i innych uzytkownikow forum.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Średnica gryfu i otworu talerza

Następny temat

Tapety na pulpit o siłowni itp.

WHEY premium