SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy się stoi czy się leży Gainer chłopakom się należy %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
jeśli chodzi Ci o sam Grappling to BJJ jak najbardziej warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Najpierw bym se powalczyl w parterze pozniej moze kiedys MT jak mi sie spodoba to dodam.

Ale jeszcze nie jestem przekonany czy isc czy nie:/ jakis stroj tam trzeba kupic? Czy krotkie pory i gola klata?

Duda wlasnie dlatego ze pozno to nie wiem czy isc.

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2009-05-12 13:36:14

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Zawodny lepiej na mma

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
ja w 18 zacząłem to byłem raz na zawodach ale w + ale to trzeba od małego żeby wszystkie rzuty techniki na prawdę rekreacyjnie jak najbardziej możesz pochodzić

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
jak sie ma charakter do tego to nigdy nie jest za późno ( no chyba ze masz 50 lat )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
MMA może się źle skonczyć

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
hehe, za pol roku bedzie filmik na youtube, jak Zawodny wjeżdża do klatki i roz******la komuś łeb

miesiąc przed grudniem oczywiscie

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
No a jak

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
Hihi... Od jutra zaczynam tą dietkę, co Wam napisałam. Zobaczymy jakie będą efekty, ale jak na chwilę obecną, to poprawiło mi się z treningiem siłowym- lepiej już mi idzie ^^^
Co do BJJ, to moi koledzy trenują i nie narzekają, raczey podoba im się to. Spróbować możesz, jak Ci się nie spodoba to zrezygnujesz i już :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Jaka dieta ja już 2 dzień bez wegli a jutro ładowanie !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Średnica gryfu i otworu talerza

Następny temat

Tapety na pulpit o siłowni itp.

WHEY premium