SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy się stoi czy się leży Gainer chłopakom się należy %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kumpel mi wage z***al. Musze nowa kupic. Ale chyba spada waga troche. Tak widze. Chociaz nadal tlusto. Za jakis miesiac lub dwa dodam spalacz, wtedy bede po budowie i po robocie to bede mogl aeroby robic rano i wieczorem.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
Tylko ja zawodny do liceum idę
(gimnazjum hehe)

Smokealot :Jestem z Barcina . Takie małe miasto między Bydgoszczą , a Inowrocławiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
wiem gdzie to jest, grałem tam kilka meczy w młodzieżowych drużynach, jak jeszcze grałem na dużym boisku

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
Ja przed rozpoczęciem przygody z siłką 4 lata grałem w klubie piłkarskim z Barcina heh
a ty rozumiem z Torunia???

Zmieniony przez - szymongal w dniu 2009-04-21 20:42:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
do mlodych ma ktos list motywacyjny do roboty gdzies na kompie ? stare jakies zadanie z polskiego lub z pp ?:D potrzebne mi

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
ja z Gniewkowa, ale uczę sie w Toruniu

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21281
przegladajac allegro natrafilem na okazyjna aukcjie http://allegro.pl/item615168475_hantle_lawka_obciazenia.html jak ktos mieszka kolo Sochaczewa to nie powinien przepuscic takiej okazji,kto sie skusi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nawet nie wiem gdzie jest Sochaczew. Lawki nie potrzebuje ale obciazenie bym chetnie przygarnal

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
to jakieś 40 ,50 km ode mnie mieszkasz

Zmieniony przez - szymongal w dniu 2009-04-21 21:43:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mozecie sie ustawic na jakies ruchanko









Caly dzien dzis na budowie:/ jutro mnie czeka to samo:/
A jeszcze przez testy gimnazjalne jutro mam mniej szkol wiec szybciej wroce do chaty i szybciej bed emusial sie brac do roboty.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Średnica gryfu i otworu talerza

Następny temat

Tapety na pulpit o siłowni itp.

WHEY premium