SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLICZNOŚĆ II GRUPA II CYKL II str.8

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 227
odpowiadając na pytanie; "Nigdzie nie ma ćwiczeń na tył barków mimo iż w sugerowanym podziale grup są w dniu B" odpowiadasz: "To zależy czy będziesz czuł taką potrzebę, gdyż te partie mocno pracują przy ruchach przyciągających, które wykonujemy w treningu grzbietu"
ja czuje taką potrzebę i zamierzam ćwiczyć unoszenie sztngielek w opadzie tułowia po grzbiecie, a przed bicami w taki sposób:
grzbiet
- drążek - 3xmax
- dolny wyciąg - 12/10/8/8 PROG
- dzień dobry - 3x12
- szrugsy - 15/12/10 PROG
tył barków
- unoszenie sztngielek w opadzie tułowia - 2x12 (bez PROG)
biceps
- sztanga stojąc - 12/10/8/8 PROG
- sztangielki siedząc supinacja - 3x12
może tak być? jak nie to mnie popraw!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 516 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
Na początek Michail ty to masz łęb :)

Ale konkretnie to chciałbym sie dwoiedzieć jakich moge oczekiwac efektów po skończeniu tego cyklu ?! Mianowicie chodzi mi o to czy przybędzie mi troche muskulatóry ?! <LOL>

+ i - to jedyne co widze... !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Ta, juz po pierwszym cyklu będziesz najwiekszy byk i zamiescisz swoje zdjecia na sfd

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 516 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
umyj ryj brudasie nie ciebie sie pytam

+ i - to jedyne co widze... !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Brudas to twoje drugie imie, wiec scisnij pupke, bo tak mozesz mowic do swoich kolegos z przedszkola ****u w morde bity.

Zadałeś głupie pytanie to dostałeś głupią odpowiedź. Przecież nikt Ci nie powie z góry ile urośniesz, jak się przyłożysz i będziesz dobrze jadł to MOŻE przybędzie z 0,5cm w obwodach.

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12649
Taaa... Wesołych Świąt...
Trochę szacunku... Danielczyk - nie bierz każdej odpowiedzi tak na poważnie. No i zapoznaj się z regulaminem. A co do pytania to poczytaj sobie na pierwszej stronie cele zajęć w tej grupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koncze wlasnie GRUPE II CYKL I i co teraz 2 tyg odpoczynku od silowni i jedziemy CYKL II z podzialem na treningi A B tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1409
Nie wiem czy mam racje ale watpie ze po tak lekkim cyklu jakim jest cykl I jest jakakolwiek przerwa z silownia. Ja mialem ten cykl jako regeneracje. Mysle ze nie powinienes robic zadnej przerwy. Ale ja tutaj nie jestem specjalista. Z reszta najlepiej poczekaj na odpowiedz od Michaila.

Wszystko jest niczym w porównaniu z resztą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7220
Alphaone napewno nie, gdzies chyba w na poprzednich stronach tez bylo podobne pytanie, bez przerwy jedziemy I cykl a potem od razu II cykl, dopiero po nim bedzie przerwa. Pozdrawiam

P.S. Jusch dwa i pól tygodnia Cyklu II i jestem bardzo zadowolony z treningu choć wiadomo, efektów wielkich nie ma, ale czuję się za***iscie :D

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra dzieki
Ja zaczynam cykl 2 i tez jest gitens
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKLICZNOŚĆ II - REAKTYWACJA !!!

Następny temat

"CYKLICZNOŚĆ II" GRUPA III CYKL II str.7 i 8

WHEY premium