SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLICZNOŚĆ II GRUPA II CYKL II str.8

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Musisz zmierzyc maxy 15-stek, 10-tek i 5-tek, pozniej robisz SD (kompletnego nie robienia nic, same opieprzanie sie) 7-14 dni i dopiero zaczynasz HST

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sobie dzisiaj dalem spokoj z cyklicznoscia i tworze wlasny plan bo widze ze to niema sensu dalej przepalac miesnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 145
Miałem pecha i ze względu na kontuzję musiałem przerwać trening na 6 tygodni. Co teraz - powinienem od razu wrócić do treningu masowego czy jakiś rozruch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Zastosuj przez ok tydzien trening ACT, ewentualnie plan ktory miales do tej pory lecz z mniejszymi ciezarami

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44112
Witam, proszę o wypowiedzenie się w temacie: https://www.sfd.pl/temat183987/

Pozdro for All

Ułożenie diety nigdy nie było prostsze: http://www.sfd.pl/temat222906/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
Witam!
Mialem podobny problem I postanowilem (za namową) zmienic trening Jeszcze nie wiem jak to będzie, ale kazda zmiana jes dobra, nie? Może tez spróbuj. W tamtym tygodniu skończylem cykl II. W ytm robię HST. To znaczy zaczynam od pomiarów 15,10 i 5 Potem 2 tygodnie SD (totalne opierniczanie) i jazda
Ale do grupy II bedę zaglądal i jak cos sie pojawi to moze wrócę, ale nie wcześniej niz po I cyklu HST.
Pozdro!

Mordheim Rulez!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1409
No ja teraz to jestem w kropce. Skończylem cykl II i zrobiłem sobie tydzien beztreningowy. Od poniedzialku chce zaczac cos robic. Prosze o podpowiedz. Jaki trening robic bo nie mam pojecia. Pierwszy raz probowalem cyklicznosci i nawet mi sie spodobalo a tu nagle taka lipa.

Wszystko jest niczym w porównaniu z resztą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
Wally87 - ja myslę, że masz trzy mozliwości.
Pierwsza - Poszukaj sobie czegoś na wlasna rękę.
Druga - po przerwie zacznij znowu cykl masowy, bo gdzies czytalem ramówkę do cykliczności i tam byly dwa cykle masowe po sobie. Tylko koniecznie zmien zestaw ćwiczeń, żeby nie przyzwyczajać organizmu.
Trzecia - poczytaj o HST (mnie bardzo zainteresowalo) Może akurat bedzie Ci pasowalo? Wyglada bardzo interesująco
Pozdrawiam!

Mordheim Rulez!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Ragni, a jednak HST? Brawo! Siejmy propagandę HST, bo naprawdę warto

Wolly - dokladnie jak wyżej, mysle ze smialo mozesz sprobwac HST, ewentualnie jakas inna masówka, ktorych pelno jest w dziale "Trening". Ja jednak gorąco polecam HST, a jak

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
Forum umiera.....

Mordheim Rulez!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKLICZNOŚĆ II - REAKTYWACJA !!!

Następny temat

"CYKLICZNOŚĆ II" GRUPA III CYKL II str.7 i 8

WHEY premium