SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anja13/gotowa do pracy, konsekwentna i cierpliwa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
O widzisz, po tym treningu byłam cały czas głodna. Dociskaj, dociskaj

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Anja, trenning chyba nieźle tyra a miskę masz na bogato, ale jak się zapyerdala to nie dziwa ,że głód doskwiera

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Dużo dzieje się teraz w moim życiu, szykują się zmiany, może też dlatego mam większe zapotrzebowanie na kalorie, ale trening swoją drogą, mimo, że nie mam dużych ciężarów to mocno się męczę tym treningiem.

Przede mną ostatni, 4 tydzień i co dalej? Przerwa czy bez?

Dwie osoby powiedziały mi, że wyglądam jakbym schudła, waga i wymiary na to nie wskazują więc może wizualnie coś się polepszyło Czuję się mniej napuchnięta, może to skutek odstawienie chleba?

Niestety męczy mnie co innego, często brakuje mi tchu, muszę ziewać, mocno wzdychać, żeby zaczerpnąć wystarczająco dużo powietrza. Nie wiem co to może być. Podobne objawy występują przy astmie i nerwicy Macie jakiś pomysł? Trwa to już ok 2 lat, ale falowo, co jakiś czas jest gorzej, a potem ok.

Zmieniony przez - Anja13 w dniu 2012-09-02 18:09:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Piszesz o zmianach, nie wspomniałaś jakie (pozytyw/negatyw?), ale byc może to faktycznie z nerwów? Mam podobnie. Niby się nie denerwuję, ale coś siedzi w środku i dusi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Zmiany pozytywne, ale wnoszące trochę więcej stresu, zmiana pracy, a właściwie pogodzenie dwóch.



Zmieniony przez - Anja13 w dniu 2012-09-05 07:37:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Rozpoczynam 4 tydzień ćwiczeń, przewidziany jako ostatni. Co dalej? Od nowa go robić czy zmiana? Zrobić przerwę czy raczej nie?

Jedzenie z ostatni dni:










Trening 5-09-2012:




Zmieniony przez - Anja13 w dniu 2012-09-05 08:02:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kiepsko z tym doborem ciezarów u ciebie, 5x5 to po łebkach zupelnie wykonane, i niezależnie od ilosci powtorzen krecisz sie wciaz w tym samym zakresie ciezarów
trening absolutnie w tym stylu nie jest dla ciebie...

Jeśli z nerwów brak ci tchu to pij systematycznie na uspokojenie jakies zioła
jeśli sie pogarsza powinnas zbadac u lekarza rytm serca
wez sobei prosty trening i postaraj sie o progresje, tu za duzy chaos w ilosci powtorzen, nie sprzyja progresji

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-09-05 18:43:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Obliques:Taki dostałam trening z rotacją ilości. Nie zwiększam za bardzo obciążenia, ponieważ chcę wykonywać jak najbardziej poprawnie ćwiczenia, pisałam o tym. Myślałam, że wszystko jest w porządku skoro nikt do tej pory nic nie pisał. To się teraz zasmuciłam, myślałam, że wszystko jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
ale popatrz sobie na ciężary i porównaj z 5 powt z 15 powt.
różnica jest od 1-4 kg (w B2-D2) a powt wykonujesz 3 razy mniej.
podciąganie nic nie utrudniasz , w dzień 15 zrobisz 15 a w 5 tyle ile wynika z planu 5. przy 5 powinnaś sobie utrudnić podciąganie, już nie wspomnę , że w inny dzień robisz tak samo i wykonujesz 18 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Wklejam jak mam rozpisany tydzień z ilością powtórzeń, dlatego tyle ich robię, czy czegoś nie zrozumiałam dobrze? Treningu nie wybierałam sobie sama. Ciężary może faktycznie nie różnią się bardzo, ale ja więcej nie dam rady, kiedy robię 5 powtórzeń pewnie mogłabym więcej dołożyć gdyby były 3 serie, ale przy pięciu nie dam rady. Staram się dokładać, ale po co dokladać jeśli nawet nie podniosę raz? A obciążenia też tyle nie mam, żeby zwiększać sobie o niewiele cały czas chociaż się staram. Szkoda, że wcześniej nikt mi nie napisał, że robię źle. Trening mnie męczył i starałam się wykonywać go dobrze więc myślałam, że jest jak najbardziej ok.

To jaki trening polecacie dla mnie?





Zmieniony przez - Anja13 w dniu 2012-09-06 06:29:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marianna/ dziennik

Następny temat

Ruda i Gunia!!! Co to do choliery ma być?! ... %-)

WHEY premium