SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anja13/gotowa do pracy, konsekwentna i cierpliwa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jeżeli nie możesz 3, to dwa też da radę.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Jutro będzie czysto, ale może nie być wypiski.










Zmieniony przez - Anja13 w dniu 2012-09-17 19:34:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Jedzenie nie liczone ale nie śmieciowe, dziś był miód ze względu na osłabienie i ból gardła. Jestem ogólnie głodna i zmęczona. Trening wykonany, gdzie dałam radę dołożyłam, gdzie nie to starałam się robić więcej powtórzeń.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Cześć! Wiem. Rzadko tu jestem, ale staram się jeść czysto i ćwiczyć, ale jem więcej niż 2000 kcal. przyjąć jakiś konkretny rozkład? czy jeść tak jak mam ochotę, czasem zdarza mi się nawet 2500. Mam dużo pracy.






Zmieniony przez - Anja13 w dniu 2012-09-25 19:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Widzę, że nikt mnie nie poucza. Czyżbym została spisana na straty? Cwiczę, sytuacja się unormuję kiey będę chodziła na studia, w pt się dowiem co i jak. Mam nadzieję nabiorę energi, bo teraz jestem dość zmęczona.

Staram się ćwiczyć, do prac jeżdżę na rowerze, chcę wprowadzić więcej ruchu, mam ochotę na jakieś zajęcia zorganizowane.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Dobra dziewczyny... co tu dużo mowić... zawalam na całej lini prawie
Ćwiczę ale jem źle, bardzo źle, niby nie codziennie, ale częściej niż zwykle jem słodycze. Wiem, nie są one nam potrzebne do niczego to mój mózg ma dziwne parcie na nie, tzn. ja sobie tak wmawiam. Nie wiem jak to zatrzymać, gdybym jadła jak do września wszystko byłoby ok, pewnie bym schudła, ale ja jem więcej i to często coś co mi tylko szkodzi. Jestem ogólnie zmęczona i głodna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Ci powiem tak. Mnie pomaga ułożona wcześniej miska, zaplanowana, spakowana do pojemników. Jak już jest zaplanowane to nie zmieniam i już. Co na ciągoty słodyczowe - nie wiem. Skoro jesz czysto i nadal Cię ciągnie to syfu, to to jest problem w głowie, i na to nikt tu nic nie poradzi... A jak jesteś głodna, to może po prostu dowal jedzenia do michy, ale czysto, z jakimś sensownym rozkładem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Anja a z czego Ty chcesz schudnąć? Przecież Ty chudzina jesteś

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Idź do psychologa, bo problem tkwi w głowie, nie w ciele. My tutak nie jesteśmy w stanie Tobie pomóc.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Nie ja nie chcę schudnąć tylko taka byłaby kolej rzeczy jakbym jadła ładnie jak jakiś czas temu, a teraz czuję, że puchnę pewnie od słodyczy. Wiem to mój problem, nie umiem racjonalnie się odżywiać bez rozpiski.
Dzięki za odpowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marianna/ dziennik

Następny temat

Ruda i Gunia!!! Co to do choliery ma być?! ... %-)

WHEY premium