SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anja13/gotowa do pracy, konsekwentna i cierpliwa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Jak tak popiszemy szczerze bez robienia wyrzutów i dołowania to robi mi się lepiej, chcę dalej pracować nad sobą. Wiem, że ostatnio nawalam i często mam jakieś odskoki, ale szukam ciągle złotego środka. wiem, ze chcę świadomie, zdrowo żyć, wiem, ze chcę korzystać z życia i nie bać się zmian. Odnajduję tu wśród Was motywację, dziękuję Piszcie mi proszę wszystko co robię źle, zwracajcie uwagę na błędy, czasem naklnijcie, bo sama wiem, że sobie nie poradzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Zapomniałam jak dobrze smakuje tuńczyk w omlecie... mniam.
Dziś robię ciasteczka soczewicowe, właśnie są w piekarniku.
Gdzie zamawiacie odżywki? Allegro? Jakiś zaufany sklep?


Szukam nowych przepisów, na razie nic nie ćwiczyłam, żadnych aero nie było, dwie prace do ogarnięcia, zatoki miałam chore, ale już przechodzi, siły wracają, lepsze nastawienie też.

Jedzenie z trzech ostatnich dni:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
W sklepie sfd https://sklep.sfd.pl/ 

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
tutaj możesz poczytać o smakach
https://www.sfd.pl/Bialko_dla_kobiet-t666389.html

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-07-20 11:57:33

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Dzięki!
Ciastka z soczewicy puszne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Wczoraj wypiłam trochę więcej niż zwykle wina czerwonego carlo rossi półwytrawnego - cały czas myślałam, że ono jest wytrawne.

Wstawiam wymiary, waga wzrosła, myślę, że przyczyną jest ostatnie słodyczowe jedzenie oraz zbliżający się okres, mam nadzieję, że nie jest to skutek uboczny brania tabletek i woda zejdzie.

Aktywność sportowa - rower rekreacyjnie.

Dziś ubiłam śmietanę, jest pyszna (bez dodatków!).







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Anja okres sprzyja zatrzymaniu wody w organizmie, co wiąże się nawet z 2-3kg więcej na wadze, każda indywidualnie reaguje w tym czasie.Jedne puchną, innym załącza się chcica na słodycze, a większość w pierwszych dnia to z kijem nie podchodź
Ładne masz miski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Ładne były, teraz się rozłażą. Dziś zamiast ostatniego posiłku był gulasz z dzika i sarny. Zdrowe i smaczne, ale wartości zgadzać się nie będą. Czy to bardzo źle czy ok?

Zmieniony przez - Anja13 w dniu 2012-07-22 21:47:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
wazne, ze czysto, i jeszcze zdrowe bialko, bo bez hormonow i innego syfu Nadwagi nie masz, wiec ci to redukcji nie zatrzyma Trzymam kciuki za trzymanie miski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9949
Właściwie to ja się nie redukuję, dziewczyny mówiły, że nie mam z czego chudnąć, ale nie powiem chciałabym trochę wyciąć tłuszcz, bo brzuch mam trochę niewyraźny i do tego napuchnięty.

W sumie gdybym tylko wiedziała, że ten gulasz będzie w domu to bym go wliczyła rano do miski. Mięsko było pyszne!!!
A bita śmietana z owocami to rewelacja!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marianna/ dziennik

Następny temat

Ruda i Gunia!!! Co to do choliery ma być?! ... %-)

WHEY premium