SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lejjla/ Dziennik/ Nine lives, Cat Eyes

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130779

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
już to widzę , jak taka sztanga wytrzyma mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
o MC nie pomyślałam w ogole
Porażka

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
e, no, bez przesady, ja mam na silowni same 8kg gryfy i uciągnęłam na tym 90kg w MC

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ksiazka zamowiona

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
w sumie mnie zaskoczyłaś, myślałam, że pójdziesz jednak bardziej w trening siłowy albo wytrzymałościówki, ale widzę, że jednak bieganie?

jaki to konkretnie masz plan?

Zmieniony przez - flying w dniu 2011-11-09 16:17:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
twoj plan wyglada.. ciekawie to nic, ze polowe nazw musialam na youtube sprawdzic, bo nie wiedzialam, co to za cwiczenia
zycze powodzenia w takim razie, niech ci sie dobrze cwiczy

ja na swojej 'silowni' domowej tez nie mam stojakow, a jakos sobie radze nie jest tak zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Flying, tak jakoś wyszło Sprawa nie jest przesądzona, nie wiem jak będzie mi szło bieganie zimą, bo np już dziś biegłam w polarowej masce .

Plan mam taki - "Półmaraton w 1:50" z Runner`s World W sumie to wybrałam go dlatego, że można wgrać w garmina, a potem tylko biegać to co Ci sprzęt dyktuje na dany dzień. Tutaj znajdziesz linki do innych planów, bo chyba też masz ten sprzęcior
Widać, że wg niego wypadają tylko dwa dni wolne, czasem trzy.
Marta radziła nie łączyć w jednym dniu biegów i siłowego, zresztą po wczorajszym treningu pośladki mam jak z kamienia czekałam więc do samego wieczora, aż zachce mi się iść biegać. Nie wiem co zrobię z 11 listopada, bo jutro mam wg planu 12km, a 11 zamkniętą siłkę. Mogę iść jutro na siłkę, ale nie wiem czy dam radę przebiec wtedy 11go te 12km, a łączyć sobotnie interwały z siłowym to samobójstwo Jakoś to obmyślę

9.11.11.
Bieg w terenie


6,44km tempo 6:21-6:08

Łącznie:
Dystans 6.44 km
Czas trwania 39m:45s
Średnia prędkość 6:11 min/km
Max prędkość 4:52 min/km
Tętno 158 / 169

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
niezłe, niezłe, nie słyszałam o takim czymś. jeśli lubisz się trzymać planów to jak najbardziej ja mam garmina co prawda, ale bez GPS, tylko foot pod.
7 treningów w tygodniu byś miała w takim razie. ciężko, ale pewnie jesteś przyzwyczajona
a na jaki półmaraton się przygotowujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aga, ja się tylko upewnię: o bcaa pamiętasz? Bo nam znikniesz przy takiej ilości biegów.

A jak Ci się drwal podoba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przyspieszenie redukcji - prośba o pomoc :)

Następny temat

Kobiet/ 40lat/ trzeba zrzucic troche kilogramów.

WHEY premium