SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lejjla/ Dziennik/ Nine lives, Cat Eyes

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
czekam na pomiary z niecierpliwością
może i dobrze, że tak wcześnie zaczełaś, jak sie okaże że spada za szybko, będziesz mieć spokojny czas na rege

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Hejo, podglądam pozdrowić wpadłam
P.s. Podpowiedz mi Lejjla czy Endomondo dużo pobiera netu podczas pracy? = podczas biegu, wciąż się waham czy na nim nie zacząc latać. Jakiś tam limit miesięczny mam w fonie i nie chcę przekraczać.

Jak już rozmawiacie o ubraniach, wciąz biegasz w buffie? ja nie kupiłam i teraz to juz sie nbie opyla mi raczej, a wieczorami wciaż zimnisko......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Lady, żeby się nie okazało że "to just my imagination ", bo ja tu juz plany snuje na dodanie po 20ww w każdy dzień

Zyrafka - ja nie używam endomondo z telefonu. Na trening zakładam pulsometr z GPSem, który po podpięciu do komputera współpracuje z endo. Z tego co wiem, to takie w telefonie pobiera minimalną ilość danych na początku i końcu treningu, ale musisz mieć aktywny pakiet i rezerwę. Pogadaj może z donknow, ona na 100% korzysta z endomondo w telefonie do biegania
Co do ciuchów - obecnie biegam w masce polarowej i buffie (ze względu na problemy z zębami). Myślę że spokojnie do marca, w wietrzne i chłodne dni buff będzie mym przyjacielem Zresztą teraz (i za miesiąc) jest właśnie pora na kupowanie zimowych akcesoriów do biegania, powinny tanieć

---------------------------------------------------------------------
20.02.13
Bieg 5km +3kmF +3km


Dystans: 11.00 km
Czas: 56m:08s
Śr tempo: 5:06 min/km
http://www.endomondo.com/workouts/160817134/2074864 


Pogoda: śnieg, ślisko. bieg bez nakładek
Tym razem udało mi się bez resetowania garmina zrobić trening 5km +3kmF +3km. Na odcinku 3F -> 3x05km szybko + 3x0,5km jogginig. Reszta na luzie. Choć powinni dać mi nobla, że dziś w ogóle wyszłam. Padający w dzień śnieg zniszczył mi nastrój doszczętnie 5km to taniec na lodzie

Rozkład BTW
120/80/150

1847kcal, 121g (26%) białko, 73g (36%) tłuszcze, 154g (33%) węglowodany
----------------------------------------------------------------------

Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2013-02-20 18:49:51

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Choć powinni dać mi nobla, że dziś w ogóle wyszłam
podpiszę sie pod wnioskiem

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Zyrafka198
Hejo, podglądam pozdrowić wpadłam
P.s. Podpowiedz mi Lejjla czy Endomondo dużo pobiera netu podczas pracy? = podczas biegu, wciąż się waham czy na nim nie zacząc latać. Jakiś tam limit miesięczny mam w fonie i nie chcę przekraczać.

pod czas biegu nie potrzebny jest dostęp do internetu. jedynie na sam koniec na sekundę musisz mieć dostęp aby wysłać na konto endo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktoś mnie tutaj wołał
Żyrafka, zdarza mi się, że mam endo włączone podczas całego biegu i nie zauważyłam, żeby zżerał baaardzo dużo transferu. Tyle, że ja niewiele biegam, więc może dlatego. Ale tak jak Ann napisała- wystarczy na koniec połączyć i najlepiej sprawdzić jeszcze na stronie endomondo, bo czasami nie wrzuca od razu wypiski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Dzięki Dziewczyny za informacje sprawdzę przy najbliższej okazji, na telefon endo juz zgrane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
to ja też poproszę o nobla:) bo wyszłam we wtorek na ten świeżo u nas napadany śnieg, biegłam w lesie gdzie jeszcze wcześniej nikt nie jechał więc śniegu po kostki, kilka razy się pośliznęłam i jak głupia sie obracała czy nikt nie widział jednak coś w tym jest że upadek jest tym dotkliwszy im więcej osób go widzi ale w tej dziczy przecie nikogo u mnie nie ma co najwyżej sarny ze mnie mogły mieć ubaw

żyrafka ja też bym teraz zimowe akcesoria kupowała, będą jeszcze pewnie potrzebne i w marcu i może w kwietniu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
21.02.13
Basen + sauna

Rozkład BTW
120/102/100

1832kcal, 121g (26%) białko, 102g (50%) tłuszcze, 95g (21%) węglowodany
----------------------------------------------------------------------

22.02.13
DNT

Rozkład BTW

czit dej

Zakupy z rodzicielką mogą być bardzo stresujące, a że ja nerwowa jestem, czułam potrzebę zapicia złości wieczorem. Zresztą od rana zapowiadała się winna katastrofa - waga nie pokazała spadku
Bilans dnia:
Była pizza, było wino, duuzo wina.. a wcześniej trafiły się dwie kurtki w outlecie assicsa

Dwie dlatego, że nie mogłam się zdecydować czy bardziej przyda mi się trialowa, czy też od razu kupić wiatrówkę na lato. Jak to określił mój mąż, przeyebane

Mierzyłam też te buty, ale jakoś nie przypadliśmy sobie do gustu Widać kolce z Inov-8 są mi pisane

----------------------------------------------------------------------

23.02.13
Bieg 8mil


Dystans: 13.00 km
Czas: 1g:09m:49s
Śr tempo: 5:22 min/km
http://www.endomondo.com/workouts/161562816/2074864


Pogoda: jak zwykle - śnieg, ślisko. bieg bez nakładek
Bieg na kacu to nie jest to co tygryski lubią najbardziej

Rozkład BTW
1741kcal, 105g (24%) białko, 102g (53%) tłuszcze, 96g (22%) węglowodany
Powinno być niby 120/80/150, ale jakoś tak nie miałam parcia na ww
---------------------------------------------------------------------

Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2013-02-23 20:52:45

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
A co to za model?
Ja mam bardzo podobne, a dokładnie model Adidas Kanadia 4 GTX i jestem zadowolona, choć rzadko biegam w terenie, więc nie używam ich często.
Ale jak wiadomo, wybór butów to sprawa bardzo indywidualna

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2013-02-23 21:30:48

Meraviglia!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przyspieszenie redukcji - prośba o pomoc :)

Następny temat

Kobiet/ 40lat/ trzeba zrzucic troche kilogramów.

WHEY premium