SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lejjla/ Dziennik/ Nine lives, Cat Eyes

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ubieramy się tak samo w takim razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225705
ale widoki ah , po takich terenach sama bym z przyjemnością pobiegła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tej ostatniej focie to już tak trochę straszno się robi, ciemno i w ogóle. Ja bym się cykała latać po takim lesie wieczorem Ale tereny masz wymarzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nocą dziki na żer wychodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54638
ee tam, pod koniec zaczęło się po prostu robić szaro
w nocy nie biegam po lesie wieczorami biegam po chodnikach

----------------------------------------------------------------------
25.01.13
DNT

26.01.13
Narciarstwo biegowe *

a raczej jego nieudolne próby
Dystans: 6.45km
http://www.endomondo.com/workouts/153668266/2074864

Wszystkim z okolic Krakowa mogę z czystym sumieniem polecić trasę w Puszczy Niepołomickiej. W przypadku braku samochodu do Szarowa dojedzie się pkp, sprzęt można pożyczyć w budynku krytej pływalni (ale radzę dzień wczesniej zarezerwować buty- moja siostra miała dziś "przyjemność" jeżdzić w rozmiarze 42 zamiast 40 ), a sama trasa ma dobrze przygotowane ślady
----------------------------------------------------------------------

Pozazdrościłam bziubziuś jej ostatniej wyprawy na biegówki i namówiłam siostrę na mały wypad.
Trasa ma niby 7lm, zrobiłybyśmy ją dwa razy, bo to naprawdę fajna zabawa (jak już człowiek załapie co i jak), ale mój znienawidzony ostatnio samochód postanowił pokrzyżować nam szyki. Gdy zeszłyśmy z trasy na przerwę, zamarzł zamek od bagażnika z kluczykiem w środku Nie chce słyszeć, że tylko blondynka zostawia kluczyk w zamku, już się osłuchałam Jessu no, muszę go sprzedać bo utłukę gada

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałam zdjęcia, super sprawa Fajnie, że siostra ci tak we wszystkim towarzyszy, zawsze to raźniej

Ile płaciłyście za biegówki tak w ogóle?
O! I jeszcze apropo paznokci- nie wiesz przypadkiem, ile one wytrzymują? Bo mi kosmetyczka wczoraj powiedziała, że tylko dwa tygodnie i trzeba od nowa malować u nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54638
Siostra ma teraz sesje, więc taki wypad dobrze jej zrobił dojechała z Krk pkp, ja przyjechałam od siebie samochodem
Wypożyczenie sprzętu na cały dzień 45zł, na godzinę 20. My miałyśmy na cały dzień, ale oddałyśmy go wcześniej niż było planowane przez nerwy z autem

Hybryda powinna się trzymać właśnie koło 2 tygodni, potem i tak odrost straszy, więc trzeba ściągać Wiesz dla mnie to i tak duzy komfort, bo zwykły lakier odpryskuje średnio po 1,5 dnia przy standardowym myciu garów i sprzątaniu

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
pooglądałam zdjęcia i zaczynam żałować, że nie pojechałam z Wami na te biegówki

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54638
Lady, ja już planuje powtórkę, także będę pisać

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ja też zazdroszczę Wam biegówek.
Pewnie jak się zdecyduję, to nie będzie już śniegu

Meraviglia!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przyspieszenie redukcji - prośba o pomoc :)

Następny temat

Kobiet/ 40lat/ trzeba zrzucic troche kilogramów.

WHEY premium