SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A wiecie, że niestety rodzice facetów też tak często mają. akurat w moim przypadku jest zupełnie na odwrót. Ale mam znajomych, którym staży ciągle zrzędzili nad uchem gdy się dowiedzieli że ćwiczą siłowo. Teraz za to widzę, że rodzice obecnych - sezonowców - mają blade pojęcie o czymkolwiek o czym nie mówią w TVN i nie zauważają nawet jak dzieciaki wpieprzają towar jak landrynki. Ze skrajności w skrajność.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Bo rodzice są starej daty i ciężko im cos czasami wytłumaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ostatnio znajomy mi się chwalił, że jego syn - uczy się w szkole ponadgimnazjalnej - kupił taką a taką odżywkę. No i że fajnie po tym idzie wszystko. jak podał nazwę to się okazało, że to metanabol . Także stary zafundował młodemu cykl na mecie. A podobno użycie wyszukiwarki internetowej jest prostą czynnością. Okazuje się, że znalezienie najprostszych informacji wielu dzisiejszym rodzicom nastręcza mega problemu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
o kurcze...dobre

no i potem też jak ten ojciec ma mieć autorytet i poważanie u takiego synka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Pewnie wola wypierać rzeczywistość ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Rodzice teraz gorsi od dzieci. Nie wszyscy oczywiście - ale tych normalnych coraz mniej. Ogólnie to taka bezmózgowa papa czerpiąca wiedzę wyłącznie z telewizji. Dramat - serio. Na 10 kretynów trafia się 1 normalny rodzic.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
tak Was czytam i czytam i wiecie co, pojadłam 1600kcal chyba 3 dni i jednak stwierdzam, że na razie się nie będę redukować ale boję się napisać tego w dzienniku Obli mnie zlinczuje za te ciągłe zmiany u mnie będzie rekomp chyba całe życie :) 1700-1800kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ahahahahhahaha czytam pierwszą linijkę i myślę "carramba się boi w dzienniku napisać, to spamuje".

Owned.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
hahaha, tak jak ilomi o ciastku w dzienniku nie napiszesz, ale się wygadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
jak się popatrzy na to co leci teraz w tv to przecież jakaś sieczka, normalny człowiek nie jest w stanie tego oglądać. Dramat. Dobrze że tv nie mam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium