SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98274

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
TEŻ BYM SIĘCHCIAŁA NA ZAJĘCIA Z KETTLAMI PRZEJŚĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
nightingal
markoto
odchylalam sie i puszczalam do rozciagniecia zawsze ale to sciaganie lopatek chyba przy wiekszych ciezarach nie wychodzilo


Może rozstaw dłoni na drążku nie koniecznie do końca dobrze dobrany. To też przeszkadza.
bede testowac rozne ustawienia , jakbym dalej miala problemy z czuciem to nagram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
couch z funkcjona;nego robił nam zestawy i z kettlemi i piłkami lekarskimi i TRX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Kaszka a ja wczoraJ KUPIŁAM W KOŃCU TO MLEKO KOKOSOWE dwie puszki bo kartonów akurat nie było :) Bedzie bicie piany na święta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
markoto
nightingal
markoto
odchylalam sie i puszczalam do rozciagniecia zawsze ale to sciaganie lopatek chyba przy wiekszych ciezarach nie wychodzilo


Może rozstaw dłoni na drążku nie koniecznie do końca dobrze dobrany. To też przeszkadza.
bede testowac rozne ustawienia , jakbym dalej miala problemy z czuciem to nagram


Pewnie - jak coś postaram się pomóc.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
atraMento
A jakieś konkretne ćwiczenia zalecał? Chętnie bym skorzystała ale mam tylko jednego kettla.
nie bo ja nie bylam zainteresowana kettlami tylko Yer sie konsultowala z ketlami no i opowiadal przy okazji o swoich problemach kregoslupowych i o ludziach ktorzy chodza na zajecia z problemami

bardzo duza uwage zwracal na oddychanie przy cwiczeniach , na oddychaniu atletycznym jak to mowil, czyli ze spietym brzuchem i szybkim wydechem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
czyli dobry trener! masz go na co dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
A no właśnie jak wam się z Yer ćwiczyło?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium