SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98322

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
ide kobietki do pracy...miłego dnia:) do potem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ale mam w niemczech takich znajomych, dziewczyna biała, facet ciemny z Nigerii, ale faceta rodzice to polka i nigeryjczyk. I ta jego matka wiecie jaka postrzelona, już po jego ślubie zrobiła ulotki z jego zdjęciem i napisem, że szuka żony, nr tel itp., i ludziom rozdawała na lotnisku (bo tam pracowała). Jego kolega znalazł taką ulotkę i mu pokazał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
U moich teściów gramy w pingponga i bilarda,ale ja się zawsze muszę wystroic i nie mam jak pograć, ale chłopaki i dzieci szaleją. Anna święta w tym roku kupiłam sobie czerwone szpilki i ich nie założę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Moja mama też zawsze narobi tego jedzenia bez sensu i zostaje... I też najgorsze dla mnie jest takie siedzenie przy stole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
carrramba
hej Julinka, to fajny poranek Yer, aż mam gęsią skórkę...


Carr no ja medium jestem. Wróżka Yersinia prawdę ci powie hahaha

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Hej!! My wolne w domu, tzn na pewno teściowa będzie chciała nas wkręcić , abyśmy przyjechali na jakiś ich spęd rodzinny - wnuczka chce pokazać.... Oczywiście nie pojedziemy Nie mam zamiaru wolnego marnowac na siedzenie z praktycznie obcymi mi osobami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
u mnie pada i potwornie zimno.... a musze dziś po mieście pobiegac, masa spraw do załatwienia ....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium