SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98317

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
serek homo + jajko+ mąka tyle by ciasto dało się kłaść łyżką na wode gotującą. Gotuje się do wypłynięcia klusek + 1 min. Podaje z sosem do deserów lub same lub z zasmażoną bułką tartą lub owocami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
mmmm.... pycha.... siostra robi fajny omleta małej, dwie łyżki mąki, 2 łyżki mleka i 2 jajka (piana ), fajny taki duży wychodzi i albo na słodko je, albo z ketchupem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
dzieci wszystko zjedzą z keczupem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
haha ale ta mała to taka wybredna, nie wiem, wszystkie dzieci takie są? ona w jedzeniu to wszystko wyłapie, ryż przebiera, jedyna opcja żeby warzywa zjadła, to zupa krem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
dzien dobry w ten piekny wiosenny poranek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Carramba moja starsza to też jest mega wybredna i wsystko potrafi wydłuać albo nawe posiłku nie zjeść i głodna do następnego chodzić. Za to młodsza je wszystko co jej pod nos podstawisz, chleb z ketchupem uwielbia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
wydaje mi się, że to normalne :P nie lubię gołąbków, ale jak byłam dzieckiem to też uwielbiałam keczup i babcia raz oblała gołąbki keczpuem wmawiając mi, że to jakieś keczupiątka taka potrawa. ale miałam na nią focha jak odkryłam, że to były gołąbki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Close moja starsza córka to nie tknie gołąbków bo mięso przeszło kapustą, jak ma pulpeta to wymnie z niego wszystko: posiekane pieczarki, cebule.... zupy to tak jak Carramba pisze, wydłubuje z pizzy paprykę, cebule ale co ciekawe pieczarki zjada i tak ze wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
dobra ide jedzenie robić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium