SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98289

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
" kręć se pani lody sama!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
jurysdykcja, bo nigdy nie byłaś na mega redukcji . Uwierz, że te galaretki ratują psychę. tyylko ja robiłam z herbaty.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Dlatego też rzadko przeglądam blogi kulinarne z zagranicy z jakimiś przepisami fit, bo wtedy zrobienie czegoś prostego wymaga 20 składników, z których 1/4 może mam, po 1/4 musiałabym iść do sklepu, 1/4 musiałabym zamówić przez internet a o 1/4 nie słyszałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ja to i tak mam w głowie, że to nie te lody, które lubię, że to nie ten samk ciasta, który lubię, że nie ma tam np śietany.. i nie czujęsięspełniona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Delfine tez dobre podejście. Tylko ja nie wiem kalafior czekoladą? Wiesz ja to chyba kulinarny zascianek jestem

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
delfinka
oo to ja sobie tłuszcz przesunę z w stronę cycków


ale ale ! tak wlasnie dziala dobrze dobrany stanik. po roku regularnego noszenia dobrej i dobrze zalozonej bielizny mozna zmienic ksztalt cyca

czesc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
u mnie z czeko to jedynie awokado uchodzi i orzehcami zmielonymi... reszta zamiennikow- nie , dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie wierzę w mega redukcje - i stąd częściowo moja niechęć do potraw jak z mega redukcji. Jeśli muszę jeść tak, mało, że ciągnie mnie do galaretki z herby, to coś jest nie tak z moimi prioryteteami w życiu (albo jestem fitnesską .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Jur, i to jeszcze galaraetka z herbaty Slimfigura!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
yersinia
Delfine tez dobre podejście. Tylko ja nie wiem kalafior czekoladą? Wiesz ja to chyba kulinarny zascianek jestem


Spoko witaj w klubie ja też
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium