SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98323

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
jak po cesrace leżałm to dostawałam lekko strawną - głównie kasza manna na wodzie suchy chleb i coś co przypominało bladą wędline drobiową i gotowany kurczak z ryżem ale niesamowite było to jak po 3 dniach zostałam przeniesiona do sali "normalnej" dostałam już zwykłą standardową diete szpitalną - kuźwa cięcie w 3 doby mi sie zagoiło nie? i jeszcze jak Amiu pisze takie kwiatki w stylu grochówki dla karmioncych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja pamiętam jak raz byłam na badaniach i miałam leżeć 5 dni i przyniesli śniadanie... Płakać mi się chciało jak to zobaczyłam ale na szczęście mnie wypuścili do odmu i nie musiałam tego jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
lubiekaszke
Znajomej po porodzie koleżanka mówiła, że z łożyska robią gulasz i się go je. Na drugi dzień po porodzie był akurat gulasz i ta serio myślała, że to z jej łożyska


słyszałam że łożysko jest jakoś w kosmetyce wykorzystywane... ale to może plota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja słyszałam, że łożysko i martwe płody na kremy czy coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
martwe płody są palone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
no te śniadania i kolacje okrutnie wyglądają bleeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no sniadanie uzpa mleczna i kromka chleba z margaryna, mniam pycha sniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
W Chinach je jedzą w zupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Albo coś takiego: "Już 31 marca 1994 roku włoski „Corriere Della Sera” informował, że Instytut Merieux w Lionie we Francji „przerabia” każdego dnia 17 ton ciał nienarodzonych dzieci, dostarczanych głównie, acz nie tylko, ze Wschodu. Chłodnie wypełnione płodami dzięki regularnym rejsom z Europy Wschodniej to była i jest (?) codzienność. Wszystko to, aby zapewnić przemysłowi kosmetycznemu „najlepszy surowiec”. W kartach przewozowych było wpisane: „odpady porodowe”… Jak na ironię nawet płody zwierząt nie mogą być traktowane w ten sposób…W „Quotidien de Paris” pojawiła się z kolei reklama: „Ampułki C z ekstraktem z ludzkich embrionów zapobiegają odwadnianiu skóry”…"

No i jeszcze podobno płody są w szczepionkach. Ale to może tylko propaganda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
widać , że wiosna idzie, wysyp dzienników....co jeden to lepszy...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium