SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98279

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
atraMento
Ja z finów lubie Him ale to nie metal


love metal - też lubię, chociaż dawno nie słuchałem

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
atraMento
Ja z finów lubie Him ale to nie metal


Finowie mi powiedzieli, że do tego zespołu się nie przynają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Delfi, ja mam inny problem.. jak tu sztangę obniżyć? mi też Obli mówi, że jest za wysoko, a ja to odczuwam, jako najbardziej przyjazną poyzcję mojemu siadowi... im niżej tym mniej wygodniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
PUSH kwestia przyzwyczajenia na początku masz wrażenie że Ci spadnie ale to tylko wrażenie ona stabilnie siedzi, musisz popróbować i się przekonać że ją trzymasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
atraMento
carrramba
A w Norwegii żeby kupić wysokoprocentowy alkohol trzeba jechać do większego miasta :) ale oni wszyscy mają swoje zapasy :)


noooo a do tego 6-pak piwka kosztuje 179 koron :O


ceny tam są niezłe... oczywiście dla nas, bo na ich zarobki to normalnie. Ale lody mają pyszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
PUSHhard
Delfi, ja mam inny problem.. jak tu sztangę obniżyć? mi też Obli mówi, że jest za wysoko, a ja to odczuwam, jako najbardziej przyjazną poyzcję mojemu siadowi... im niżej tym mniej wygodniej...


ja polecam tak jak pisałem wcześniej - tuż pod najbardziej wystającym wyrostkiem kolczystym kręgosłupa. Inaczej na większym ciężarze może Ci zgasnąć światło. Dlatego też pewnie w górnej pozycji szybko odcina Ci prąd - za wysoko leży sztanga.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Kto prowadzi fanpage Ladies SFD na fb? Modzi z działu czy ktoś z potreningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
delfinka
PUSH kwestia przyzwyczajenia na początku masz wrażenie że Ci spadnie ale to tylko wrażenie ona stabilnie siedzi, musisz popróbować i się przekonać że ją trzymasz
myślisz? kurde już próbowałam i za każdym razem odkładałam sztangę na haki i układałam ją niżej... no nic, trza popróbować dalej...
a i tak: wierzę, wierzę! ale nie będę w dzienniku spamować....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
closetmonster
atraMento
Ja z finów lubie Him ale to nie metal


Finowie mi powiedzieli, że do tego zespołu się nie przynają


Bo to czysto komercyjny projekt. Nastawiony na masy a nie niszę. Stąd takie postrzeganie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium