SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98310

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Madzianna87
Night ale 2 pokolenia temu ludzie tez tak mysleli. A 4 pokolenia temu naprawde nie mieli zadnych praw ;)


Zataczamy duże koło - i z punktu widzenia ekonomisty - wiele zjawisk to potwierdza.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Przepraszam, ze sie wetne.
Night, mam pytanie nie na temat. Jak to jest z posilkiem po treningu?
Jem sniadanie o 7, trening o 8, a kolejny posilek ok 11-12. Czy to dopuszczalne? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
ekonomiczny krach-wojna swiatowa-wszystkim nagle budzi sie sumienie-odbudowanie systemu- i zabawa od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
a ja nie mam tv, teraz każda wolna chwila to sfd trochę jestem zacofana jeśli chodzi o bieżące informacje z kraju, ale mnie to nie interesuje... serio...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Kleine ja jem zaraz po treningu. Ale jestem zawsze taka głodna ze nie miałaby siły się wykąpać bez zjedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No mógłby ten potreningowy być troszkę szybciej. Ale też i tak jak jest pewnie nie będzie tragedii. To co zjesz na śniadanie też się troszkę trawi i organizm ma z tego pożywkę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
ludzie starszej daty chyba sie przyzwyczaili ze dziennikarstwo telewizyjne ma jakas wartosc i dlatego wciaz wierza w to co sie tv mowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
A oglądaliście ostatnio uwagę tefauen? Było o firmie pogrzebowej mojego miasta. Największą tutaj i jako jedyna ma Krematorium. Tak sie wszyscy burza ale nikt się nad 2 str tematu nie zastanów. A tefauen jak zwykle lody kręci. A ja się pytam kto temu panu chce nogę podstawić? Bo de facto dopóki go nie skazali to jest niewinny. A nawet jak go skaza to tez nie bardzo w to wierzę

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium