SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98271

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Kaszka nie wiem jak jest gdzie indziej. Wiem że wPolsce płody powinny być palone tak jak inne odpady medyczne, słyszałam też że niektóe szpitale wymuszają na rodzicach takich płodów by określały im płeć dawały imiona po to by zakład pogrzebowy mógł zrobić pogrzeb - wiadomo kasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
O tutaj cały artykuł z podaniem źródeł: http://www.sosrodzice.pl/komorki-plodow-poddanych-aborcji-zywnosci-kosmetykach-szczepionkach/

No powinno tak być ale jak jest naprawdę to się nie dowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
mam tak że im bardziej szokująca informacja wyciągnięta przez dziennikarzy tym ostrożniej do niej podchodzę, wiem zdarzają się przypadki/afery itd ale nie można wszystkiego w danym temacie traktować tak samo. Nauczyły mnie tego głównie afery i sensacje związane z żywnością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No jasne, że tak. Ja takie informacje przyjmuje na chłodno. Nigdy nic nie wiadomo. I nie nakręcam się.
Wiadomo, że wyniki badań itd. zalezne są od tego kto za nie płaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Zamówiłam sobie w aptece suple na miesiąc i mam do zapłacenia ponad 100zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
niezła sumka się uzbierała.... cos ty pozamawiała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
koks kupiła żeby rosnąć chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Tran, chelat magnezu, chelat wapnia, drożdże no i w razie czego na zatoki. I tyle wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Danabol mam w domu to mogę łykać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
czasami dla odmóżdzenia wchodzę w dział doping bo nic z niego nie rozumię
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium