SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98318

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Ja przystopowałam z kupowaniem co miesiąc jakiś badziewów z drogerii i kupuję do twarzy dermokosmetyki. Żel kosztuje 35zł, ale jest mega wydajny i skuteczny. Ostatnio zaszalałam i kupiłam tonik z Biodermy za jakieś 40 zł hyhy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
ale co mozna robic z tyloma kosmetykami??? ja wydaje na jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
I na podróże ale na to mi ni3 szkoda :D a po butach mam wyrzuty sumienia. Ale i tak kupuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No ja też wydaję więcej na amciu. Butów mam wystarczająco. Ale jak zobaczę jakiś fajny ciuch - np. legginsy mięśnie to musze kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja nie podróżuję I tak nie mam na to kasy w sumie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
No właśnie teraz to największy wydatek to żarcie. Mój facet mnie pochwalił, że jak przychodzi co do czego to mimo, że zarabiam mniej od niego zawsze mam jakieś oszczędności :)

Odłożę sobie jakąś gotówkę i jak pozbędę się mojego balastu, to zaszaleje i kupie sobie jakieś ładne ciuchy. Bo teraz mi szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Kaszka tez mam wystarczająco ale no nje potrafię się oprzeć :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
mi też szkoda na ciuchy w sumie, bo jak widzę, jak badziewne one są ,a ile kosztują,, to ręce opadają... ale w ciuchlandzie se nie żałuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja mam wirtualne oszczędności Chłop mi wisi trochę kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
ja to bym tak z 5 tys na ciuchy potrzebowała
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium