SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98262

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Julinka!! Niezły poranek !!.... ciekawe, czy Atra wstała już chora, czy się pochoruje na święta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
carrramba
wszystkie tak lubicie swoje teściowe jak Yer? tak mnie zastanawia ten temat, czy jest jakaś synowa na świecie, która się lubi z teściową


Carr ale ja lubię swoją teściowa

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
julinka39
Ja nie lubię świat, osobie się potemvjestem zła i zmęczona.Moja mama chce żebym napisała ciasta i nagotowala a potem nie ma komu tyle tego zjeść.


Znam to

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
kessik
też niecierpie tego siedzenia przy stole i jedzenia to jest dla mnie takie bez sensu, nawet od tego stołu nie możesz się ruszyć i wyjść na spacer bo jak przecież sie z rodziną spotykasz


Ja ostatecznie wole wielkanoc bo nie ma 257 dań i aż tak nie męczy jak boże narodzenie. Wtedy to człowiek siedzi i zre. I przy całej mojej miłości do jedzenia wole jednak te wielkanoc bo przynajmniej można wyjść na spacer. Natomiast co mnie wkurza to ogólna dwudniowa obłuda

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
carrramba
haha Yer, że też jeszcze żadnego uroku na nią nie rzciłaś


No właśnie rzuciłam ale chyba nie ten co trzeba

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
yersinia
kessik
też niecierpie tego siedzenia przy stole i jedzenia to jest dla mnie takie bez sensu, nawet od tego stołu nie możesz się ruszyć i wyjść na spacer bo jak przecież sie z rodziną spotykasz


Ja ostatecznie wole wielkanoc bo nie ma 257 dań i aż tak nie męczy jak boże narodzenie. Wtedy to człowiek siedzi i zre. I przy całej mojej miłości do jedzenia wole jednak te wielkanoc bo przynajmniej można wyjść na spacer. Natomiast co mnie wkurza to ogólna dwudniowa obłuda


Yer fajnie masz że na spacer możesz wyjśc, jedyny ruch jaki ja mam to przemieszczenie się do samochodu i do stolu, moi rodzice by sie obrazili jak bym na spacer wyszła. U teściów jest troszku innaczej ale też tylko przy stole i jeszce pogoda która zamknie nas w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Kess , moze udaj chorą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Amiu to do mnie przyjadą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium