SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98291

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
no a w Polsce z rana od razu wykupią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Jeloł! Ale znowu naprodukowałyście!

AMiU
.... ciekawe, czy Atra wstała już chora, czy się pochoruje na święta

Wzruszona, żem Amiu twą troską, oprócz domsów nic mi nie jest tfu tfu

Yers - czytałam w łóżku akurat o twych trupach a w tv lecialo o machlojkach w spalarni zwłok, miły wieczór A powiedz mi czy wy macie taki ponton w sensie ponton czy taki kajak dmuchany?

Malyna oj Malyna teraz czarownica Yersinia na ciebie urok rzuci i będą trojaczki jak nic!!!

Yers, Markot - fajnie macie z tymi rowerowymi wyprawami, mi mój rower ukradli ale pożyczę od męża i sobie bede jeździć wokół jeziora słupowskiego O!

Markoto- super ten pomysł z wielkanocnymi zagadkami, muszę w tym roku porobić moim jakieś rebusy. A czy nie zdarza się, ze zamiast karteczki znajdują przypadkiem najpierw prezent?

Kaszka- doobre z tym Pudzianem chyba sobie na fejsa to wstawie

U nas święta u mojej mamy zrobimy, będzie tylko kilka osób, lubię się z nimi spotykać. Wyprawiamy przy okazji urodziny mojej mamy i mojej córki, będzie wsio za jednym zamachem. Nie moge sie doczekać pasztetu, mama robi przepyszny. W ogóle mam zamiar się zmierzyć i zważyć z rana jak to w niedziele a potem jeść i jeść i jeść. Ciasta swoje bede miala wiec nie bedzie ciągnęło, muszę natomiast zrobić torta córce i on nie bedzie lejdisowy, bynajmniej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Kaszka no coś pod te nutę :D Delfinka u nas tez trzeba iść z rana bo inaczej wykupio

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Atra genialne streszczenie spamu i nie trzeba nadrabiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Hexe - co ty masz z tymi łydami łoeessssuuuu, zgrabne masz nogi to pokazuj!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
o to ludzie wszędzie tacy sami no popatrz hhehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Dzięki za laski o info o Lidlu. U mnie też oferta na mega wypasie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Delfi - pilna spamiara jestem, co nie?
lece tego lajdla pooglądac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Hexe, też mam łydy wielkie ale mnie to szczerze wali Co mam je uciąć? Bo nie schudnę z nich, bo tam praktycznie samo mięso jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Atra mam dokładnie ten

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium