SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masa do wiosny, forma do lata i każda ladies w krótkich gaciach lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w ogóle nie kumam tych dietetycznych zamienników. Co ja mam dietę 500 kcal, żeby jeść kalafiora zamiast jaj i mleka czy owoców (normalne lody)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
no co?? najpier ludzie wymyślali czym zastąpić normalne jedzenie i wymyślili konserwanty i barwniki,a teraz szukają jak zamienić na zdrowsze

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
ja zrobiłam mus kakaowy z awokado i banana, naprawdę dobre. mnie się akurat podobają te przepisy, w których mąke można zastąpić warzywami. zwłaszcza w wszelkiego rodzaju wypiekach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Set ale mrożone banany są ok, a mało z nimi roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
mrożone banany tak, jak najbardziej! ale z gałką lodów waniliowych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
PUSHhard
nIGHT, SIĘ MIAŁAM ZAPYTAĆ JUŻ WCZĘSNIEJ.. ZNASZ SIĘ Osobiście z resztą ekipy SFD? Bullem, Rionem10... macie okazje do spotkań?


Nie - osobiście niestety nie. Może kiedyś będę miał okazję. Jak akurat nie będę pracował w czasie spotkania.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Jeszcze propo przemieszczania tłuszczu. Pomyślcie o gorsetach. Idealny przykład. A co do kombinowania Z zamiennika mi to ja też kombinowalam a teraz mam jakieś dziwnosci w szafce kuchennej niepodojadane

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
jurysdykcja
Ja w ogóle nie kumam tych dietetycznych zamienników. Co ja mam dietę 500 kcal, żeby jeść kalafiora zamiast jaj i mleka czy owoców (normalne lody)?


myślę, że to wynik coraz większej świadomość nt. alergii pokarmowych, a przy okazji mody ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz - ja rozumiem dziwne przepisy, ale ten koncept obcinania kcal na wszystkim, bo często się to do tego sprowadza mnie zabija. Ostatni widziałam przepis na dietetyczny deser - galaretka z coli zero. WTF? Ani to smaczne, ani zdrowe, tylko kcal nie ma. To ja wolę banana.

To samo omlety bez żółtek :s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ALBO GALARETKA Z HERBATY ZE SŁODZIKIEM..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellafiore na redukcji

Następny temat

Współny trening :)

WHEY premium