SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] RZEŹBA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 328546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
raczek może ty się wypowiesz bo z tego ci widać jesteś maniakiem redukcji
ile miesięcy w roku przeznaczy na redukcje a ile na masę? 6 do 6 ?

albo napisz po prostu jak to jest u ciebie

Zmieniony przez - rush comes w dniu 2010-02-10 23:51:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
A tegopytania nie zauwazyłem sry, hmmm. Nie przesadzal bym z tym, jak to mowi puma - agresywna masa, reduckja, jakosciowa masa,redukcja...
1-2 cykle w ciagu roku 6-8-12 tygodniowe beda ok.
8 mimo wszystko bym nie przekraczał, chyba że ktoś naprawdę ma duzo fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
no jestem maniakiem, ale to dlatego, że jestem ziebany i na redukcji jest za chudo = wskakuję na ostro masówkę = nie jest chudo, ale spoglądając na brzuch robię karpia = redukcja = stoję cały czas w miejscu

także ja nie jestem dobrym przykładem.
najlepiej łapać lbm i się nie zalewać + raz w roku na lato pyknąć 8-10 tygodni żyły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
czyli ogolnie polecacie ciezkie cwiczenie zlozone powt ok 5 a po nim jakies izolowane i powt ok 15?

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Tak, to najlepsza droga. Musimy miec cos ciezkiego siłowego co ciagnie nas do przodu i chroni mięśnie. Do tego cos bardziej "masowego" 8-10... a potem mozmey robic te nasze pradawne 12-15p.
Tylko robiac same 12-15 jestesmy w du*pie :], juz lepiej ich w ogóle nei robic np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
W sumie to jest to skrot ze slow Pumy z ekperymentow nt. redukcji

aha.. i prosze mi tutaj bez takich pogard dla a6w -> moze i nie jest to bardzo zaawansowana metoda, ale zadna inna metoda nie zrobilem takiego efektu jak dokladnie zrobione cale a6w, moze i racja ze wtedy cierpia inne wielostawowce, ale brzuch sie rzezbi jak burza! Wiem ze teoerytcznie niemozliwe, ale praktycznie tka, jestem tego przykladem.

Zmieniony przez - And1Player w dniu 2010-02-11 16:55:55

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
a6w to nic innego jak zwykly shit. Brzuch rzezbi dieta a nie jakies codzienne wymyslne cwiczenia. A poa tym trzeba miec jeszcze co rzezbic, bo przewaznie ludzie biora sie za rzezbe majac niedowage. Oby mnije bylo takich osob po przeczytaniu tego arta.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Bardzo dobry pomysł, SOG, krótko i na temat. Proponuję podwiesić to w ogóle, zwłaszcza u początkujących!

Tylko jedna rzecz mnie nurtuje - widać Jodełko, że jako protegowany Pumy odrzucasz z założenia wszelkie odżywki, ok. Ale co z tą kofeiną jako taką? Czemu sugerujesz jej całkowite odstawienie?

Nie to żebym był maniakiem kawy, ciekaw jestem po prostu.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
diablos666, przeczytaj jeszcze raz co napisalem wyzej.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Niesamowite, ktoś kto w końcu napisał.

Mam tylko nadzieję, że te wszystkie"świeżaki"zadadzą sobie tyle trudu, aby przeczytać cały artykuł[teoretycznie w tym dziale świeżaków nie powinno być ale wiadomo jak to bywa...a mity o np.miejscowym spalaniu tłuszczu są wszechobecne u wiele osób, nie tylko początkujących]...

Ja nie zadałem sobie tyle trudu.
Ale widze, że się napracowałeś, więc szacun. Przyda się na pewno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o takim HST

Następny temat

mój trening na biceps

WHEY premium