SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] RZEŹBA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 328680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Trochę stron przeczytałem, ale jednak nie zrozumiałem do końca

Ok, więc 5 powtórzeń dynamicznych, z czasem dłuższych z ciągłą progresją, aż wchodzę na maxy.
Teraz rozumiem, dzięki ogromne

Stosować przerwę pomiędzy ćwiczeniami z 'rampą', czy nie?

I też mam drugie pytanie, czy stosować progresję w innych ćwiczeniach (łączonych)?


Sorka za upierdliwość
Pozdrawiam i wesołych świat

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2010-04-05 14:41:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
ehh chodzilo mi o cos takeigo
1 tydzien : 40/60/75/90/100 x5 pwotorzen wszystko
2 tydzien 42,5/62,5/77,5/92,5/102,5 x5 powtorzen
4 tydzien 55/75/90/105x5 powotrzen i 115 x3
8 tydzien 65/85/100 x5 pwotorzen, 115 x3-4 powtorzenia 125 x1-2 powtorzenia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
progresje stosuj wszedzie tam gdzie jest mozliwosc, w cwiczeniahc nr 3 na partie z rpedzialami 12-15p. juz jej neie stosuj, jezeli ma ona oslabic nam technike albo prezdzial pwotorzen cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Dzięki ogromne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Wychodzi na to, że FBW '5' nadaje się wprost idealnie :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 566
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym polega RAMPA albo progresja rampująca ? nigdzie nie moge tego znaleźć

===========================
Rośnie łapa, rosną bary , nie poznaje mnie moj stary.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
w tym artykule odpowiadalem/odpowiadalismy na to z 20 razy. a w innych postach dwa razy tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
1. Jak wykonywac RDL i docisk na ziemii ?
2. Czy plan nie jest przeładowany ? Jest naprawdę dużo cw., duzo powtorzeń, duzo serii- np. klata+plecy wyszło mi około 30 serii + aeroby to naprawde długo schodzi, podobnie w innych partiach ? Ile trening powinien trwac ?
3. Jak mam wykonywac ten plan ? Po kolei ? Cwiczenie za cwiczeniem, seria za serią ? tak jak rozpisałeś ? Czy jakoś inaczej, np. Superseria klata + plecy, że robię pompki na poręczach a po tym odrazu biegnę i podciąganie na drążku (czyli połączone serie z klaty i pleców) i tak 5 razy ? w Innych partiach tak samo ?
4. Czy nie uważasz, że za mało jest izolacji w twoim treningu ? Ja bym troszke dorzucił, np. na biceps nie dałeś żadnego cw. izolacyjnego. (interesuje mnie ten pierwszy rozkład treningu klata+ plecy, bary + łapy + nogi).

PS: Bo zauważyłem, że stosujesz inne ustawienie cwiczeń, że klata-plecy-klata-plecy-klata-plecy itd. tak samo np. w łapach: biceps-triceps-biceps-triceps. Dlaczego tak zrobiłeś ? Jaki jest cel takiego ułożenia cwiczeń ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
1. Docis juz byl opisywany 5 razy lub wiecej tutaj:), gorna polowka wyciskania
RDL - szukaj na You tuube filmik o anzwie RDL, uzytkownika jodelko
2. Łapy sa troszke przeładowane, w sumie ułozyl bym je o ejdnoc wiceznie mniej np, ale to tylko przyklad. Klata + plecy nie są, wychozdi tyle serii bo to tlyko 3 treningi, ale wiekszosc to sueprserie...
3. jak napisalem, sa tam superserie, bo one nieźle dadza nam popalic i pomogą an redukcji.
4. Za malo izolacji? czmeu, na biceps akurat jest, same. Tzn heavy cwiczenie, ale jakby nie było zakladajac idealny ruch jest to cwiczenie jednostawowe, jakim jest uginanie stojac. Ciezka izolacja czyli modlitewnik i mlotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Dobra od poniedzialku startujem
Dieta bedzie podzielona HC czyli normalny dzien a w dni MC rano przed i po wegle reszta low carb a Dni LC tylko sniadnaie z weglami a reszta to przepisy z kuchni only low carb. Nie ustalam jakos tego profesjonalnie bo sie pogubic mozna. Niektorze rzeczy doczytalem. Mam nadzieje ze nic nie przerwie na dlugo mojego testu etc

Jak cos to zapraszam gdzies za 1,5 do 2 miesiecy do mojego dziennika do zobaczenia efektow :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o takim HST

Następny temat

mój trening na biceps

WHEY premium