SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 764020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
ziemas82
słyszałem wiele opinii ( z opinią fakt jak z dupą każdy ma swoją ), że zimne jedzenie traci na wartości


Odłóż Panią Domu

W przydrożnym barze zamawiasz karkówkę z ziemniakami i masz posiłek jeżeli nie zabrałeś ze sobą. A co to za filozofia uszykować sobie 2 porcje w pojemnikach.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-01-25 22:54:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
ziemas82 - teraz zdjęcie oddaje już bardziej Twojego bica.. Powien tylko tyle - długa droga przed Tobą\\\więcej koksu bij....niepotrzebne skreślić hehe

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
długa droga to mało powiedziane:) ale nie ma co sie łamać, 4 lata temu ważyłem 52 kg to dopiero byłem ostry wiór jeszcze raz dzieki za konstruktywna krytyke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Dobrze mówsz Greg zawsze znajda sie wymowki ze to ze tamto, teraz pier**** kupiłem chyba ze 20 pojemników plastikowych i żarcie zabieram ze sobą podczas wyjazdów do szkoły na weekend, sam zrobie towiem co jem a nie jakies salatki i inne p******y. Ps mam nadzieje ze na edycje nr 17 zdaze sie zalapac o ile wystartuje za jakies 5 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
pieczywo wasa jest dobrym zrodlem wegli? pytam bo w sumie by mi bylo wydgodnie to jest z jakims miesem tak jak napisal greg, ale wydawalo mi sie zawsze ze to pieczywo jest wysoce przetworzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
(23.09 zł/kg) prawie 2 kg cyckow z kurczaka , ale co tam przecie są sucharki sportowe

Zmieniony przez - pit81 w dniu 2012-01-26 16:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
kazde pieczywo jest dobrym zrodlem wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
witam ekipe , dlugo mnie nie bylo narazie forma bez reweli 500 enana leci od dluzszego czasu i zarcie co popadnie.od 20lutego zaczynam diete do nabba wales.pzdr panowie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Ło k***a.. Takich zdjęć userów więcej tutaj poproszę. TO motywuję :D

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

WHEY premium