SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 762877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Center forma wyszla rewelacyjna moim zdaniem. Wiem oczym mowisz z tym pompowaniem i sraniem na wszystko. Tez juz powiedzialem sobie po tym jak widzialem , ze nawet klatka nie chce sie pompowac , ze pie..le juz to cale pompowanie byle miec za soba cale te fotki i moc cos normalnego zjesc i sie wkoncu napic. Na plecy , kaptor i biceps nie zrobilem nawet jednej seri pompujacej Nie wiedzialem wczesniej , ze kulturystyka to taki ciezki kawalek chleba do zgryzienia. Podziwiam zawodnikow jak Ronny Rockel ktorzy robia po kilka zawodow w roku. Moim zdaniem mogles spokojnie wkleic fotki do konkursu

Co do dyskusji o porownywaniu karmowskiego co Centera to napewno sylwetka Centera przyjemniejsza dla oka i klatka duzo ladniejsza ale na kozysc karmowskiego przemawiaja jego fantastyczne moim zdaniem nogi i forma jaka potrafi zrobic tez jest godna uwagi.

Tu odemnie podczas proby ladowania. Twarz jak po chemioterapi. Wychudzony, wykonczony .... Sam sie nie poznaje na tym zdjeciu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
szanuje was za to , ze sami dla siebie tak sie katujecie zeby zrobic taka forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzuch swietny Marcin a geba jak u lolka wklesla Reszta w koszulce jak kiepek. Bezkoszulki pewnie jestes kafar.
Center swietny progres. Gratuluje. Jak wagowo to wyglada do jakiego wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
107kg na 186cm . Podejrzewam ze w ciagu kilka nastepnych dni/tygodni przekrocze 110kg .Jak uzupelnie wode i sie podladuje zarciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapewne i wyglad bedzie jeszcze lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Grzesiu bo ja jestem kiepek maly zawsze to powtarzalem

Center jakos wolno ta waga Ci idzie po zaczeciu normalnego jedzenia. ja na fotkach jakos chyba z rana 88 kg teram mam juz rano na czczo 103. Minelo dopiero 3 dni a ja juz znowu taki nabity jestem , ze po plecach sie podrapac nie moge W dniu fotek plecy sobie sam szorowalem z brazera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin Ty to wior jestes. A na powaznie to sobie Twoje zdjecie przyczepie ze swoja glowa w kiblu na drzwiach zebym na nie zawsze rano i wieczorem patrzyl zeby miec motywacje by kiedys dojsc do takiego poziomu jak Twoj

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-11-18 18:35:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
E tam co to za poziom. Forumowy Zreszta Grzesiu ty wiesz , ze kto jak kto ale ty w tylek wchodzic mi nie musisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46016
Center konkretna przemiana !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
Center Forma zaj**ista .Marcin tez kozacko i buzia jak u malolata
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

WHEY premium