SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 764566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Wbijam się między posty na chama hehe. Fotka - tak jak poprzednie parę stron wcześniej - z ubiegłego roku z wakacji.



W tym sezonie będzie sporo lepiej.....mam nadzieje kurde .


Zmieniony przez - aptekarz10 w dniu 2012-02-06 19:08:01

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 276 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3108
co bijesz i co bylo bite ostatnio? bo podoba mi sie

Zmieniony przez - Fundacja1 w dniu 2012-02-06 19:14:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Wówczas waliłem samego trena acetat po stówce codziennie

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 276 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3108
bez tescia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
swojego mam nadmiar :P:P

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 276 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3108
a jakiego biles i jak rezultaty? bo mysle czy do insy wrzucic trena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Atomic. Rezultaty dobre, bo nie wiem jak inaczej powiedzieć. Nie monitoruje swojej wagi, siły, rozmiarów itp.. Nie przykładam się do tego. Po prostu zaczynam wp*****lać koks to rosnę obojętnie co bym nie robił, ani jedzenia nie zmieniam ani nic innego. Jem dużo wszystkiego, byle by głodny nie być. Generalnie Atomic póki co mnie nie zawiódł żadnym towarem...

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pod koniec marca wkleje resztejak bede w formie i ktos mi zrobi normalne fotki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajny bajceps i makaron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Nie no nie wiem jak to robicie może i ja się pokaże za rok a dwa
Jak na 70% krac'a się zrobie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

WHEY premium