SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1223
^
typa chyba poyebało do reszty


zdaj sobie sparawe że jest już kilka łdnych lat na forum wielu pomógł i myślę że nawet by się wylać na ciebie nie chciał

mówisz tak jakby ranga na zasranym forum internetowym to byłaby wyznacznikiem wygraństwa, oznaką statusu społecznego i wymiernikiem zayebistości człowieka... ogarnij sie to tylko forum oddychaj stary bo zaraz pękniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
center, jak/czym watrobe leczyles?

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Center elegancko, forma jak się patrzy. Nie zwracaj uwagi na zaczepki karłów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
WaRiAtOoOo dawaj foty

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
tak do konca to ona nie byla zniszczona bo ja jadlem orale chyba tylko w 2 pierwszych cyklach i bylo git. Potem za kazdym razem jak tykalem orala to 2-3 dni i koniec zaraz apetyt spadal w zoladku dziwnie mi jezdzilo i generalnie srednio . Wiec doszedlem do wniosku ze cos jest nie tak i trzeba cos z tym zrobic. Wysle Ci na priv co za miksture wymyslilem. Potem doszla zgaga ( zgaga po alkoholu byla taka ze nie dawala spac ) brak apetytu i ogolnie nie przyjemnie. Teraz jak reka odjal apetyt jest moge jesc jak kon znowu co to zgaga juz nie pamietam wogole . I widze orale toleruje choc ciezko powiedziec bo oxa nie jest omcno toksyczna. Zobaczymy zima bo chcialbnym mety skubnac znow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
Center88
proszę o rozpiskę na dgr. wątroby też miałem problemy ale leczyłem hepa merz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
niedostalem nic. nie wiem czy to wina mojego maila czy sfd....
poslij mi na maila jak mozesz : [email protected] bo ciekaw jestem tej Twojej mixtury
mam identyczne objawy co Ty

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
vip i saphirex poszlo sprawdzcie teraz.
I nie rozsylac tego czasem dostaliscie za darmo jak pomoze to sie ciesze mi pomoglo bardzo.
Niestety $$$ trzeba wydac.
Jak chlopakom pomoze to opatentuje i bedzie do kupienia u mnie na stronce hahaahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
doszło

na pewno sprawdzę twoją metodę bo w moim przypadku na pewno jest takie coś potrzebne Dzięki wielkie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

Wiecej