SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 762756

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
dokladnie scena weryfikuje , rozmawialem z Evanem Centopani zwyciezca tegorocznego flex pro to mowil ze jak dexter jackson stal przy nim to czul sie jakby byl 2 razy wiekszy od niego a mowi ze na fotach ze sceny wcale tego widac nei bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Z kolei Jaya Cutlera jak widzialem na zywo w Na expo teraz w UK to wcale nie byl taki ,,duzy,, jak sobie go wyobrazalem. A na scenie pozniej wyglada jak kolos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Mythman to samo wrazenie mialem , dopoki nie podciagnal spodenek i pokazal ud , wtedy zrozumialem. Choc im dluzej mu sie przygladalem tym wiekszy mi sie wydawal . Mam wrazenie ze to moze byc dlatego ze nie widac u niego tak waskularyzacji taki jakby podlany sie wydaje jezeli wiesz o co mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Wiem dokladnie o co Ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
dokładnie, choć osobiscie Jaya na zywo nie widziałem, to o wiele większe wrażenie robią na mnie foty Ronniego który był pewnei podobnych rozmiarów co teraz jay, ale miał mega waskularyzacje i to wizualnie bardzo go go powiększało, to jest iluzja, ale generalnie właśnie tego Cutlerowi brakuje i niestety w żaden sposób tego już w sobie nie poprawi. co do fot pojedyńczych a sceną to nie ma żadnego sensu wyrokować kto by gdzie miał szanse z kim itd, większość pro na fotkach gdzie stoją sami po prostu miażdżą wyglądem, np R.Winklar, a gdy stoi na scenie pośród innych jedyne co go wyróżnia to ogromne tricepsy, reszta nie robi szału na tle innych zawodników.Taki sam praktycznie przykład podał kolega Mythman z Burneiką. Gdy widzialem filmiki z jego formą przed Ny pro, wydawał się potężny, ogromna bestia, a tutaj przy kaiu naprawde wyglądał jak szczyl.albo choćby ktoś ze starszych zawodników, Lee Priest, na filmikach gdy jest sam robi kosmiczne wrażenie swoimi ogromnymi pociachanymi łapskami, a gdy stoi na scenie obok wyższego o dwie głowy Dilleta, jakos przestaje zwracać większa uwage. to samo Levrone przy Colemanie. Niczego moim po takich pojedyńczych fotkach z różnym oświetleniem nie można ocenić ani nikogo porównywać, scena weryfikuje wszystko

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2011-07-12 19:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja widzialem juz na zywo praktycznie wszystkich z czolowki swiatowego bb i mam z nimi foty i wiele w ciuchach im nie odstaje patrzac na foty ktore sami widzieliscie.

ale jak bym stanal obok nich na scenie to bylbym daleko w ciemnej dupie

To poprostu gra swiatel symetrii, ksztaltow i definicji. Nie zawsze najciezszy wyglada na scenie na najwiekszego

Dla tego dexter wykozystal swoja szanse gdy wygral olimpie.


A odnosnie fotki z awatara to jestem juz prawie 2 mies off ale czuje sie w zyciowej formie.
Wstawial nie bede wiekszej. Tak jak to stwierdzil wczesniej moj kolega.
Niech mlodziez teraz blyszczy

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-07-12 20:49:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawaj a nie młodzieża sie zasłaniasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1288
Greg, piszesz o czołówce światowej, która na przygotowania na miesiąc wydaje całą Twoją roczną pensję albo i więcej. Nie ma co porównywać.

Totalna redukcja, motywacja, zdjęcia:

http://www.sfd.pl/totalna_redukcja__american_dream-t852523.html

Zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28024
gregor mówisz ze widziałeś większość czołówki światowych kulturystów na tobie kto zrobił największe wrażenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerz to chyba Ronni mimo ze nie widzialem go w najlepszej formie.

Nie widzielem Kaia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

WHEY premium