SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761464

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
polako plecy dobrze nabite,
jonq albo zaczynałeś od słabej formy ładując koks albo masz lipne środki
bo jest dość słabo ..

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
wiem ze w 7 tygodniu omki powinno byc troche wiecej masy i wszystkiego dlatego tez dziwie sie z wynikow libido troche na plus ale tak to waga stoi w miejscu tak jak by po tym mdrolu juz nie szlo. Dieta jest naprawde ok 6-7 posilkow srednio W 70 B 40-50 i nie wiele tluszczy. Omka od dila i pierwszy raz tak slabo czuje dzialanie tej omki :/ nie mam w ogole mordy spuchnietej co mnie mega dziwi checi pompa wszystko jest ale waga slabo pomimo diety :( ... wiem ze jest slabo ale bede walczyc zamowilem juz suste razaka zeby zobaczyc czy cos sie zmieni. Zdjecia robilem pozno juz dawno po treningu wiec pompa srednio sie utrzymala.
Komentarze ze jest slabo tylko daja mi wiecej motywacji a wiec dziekuje :)
Dodam jeszcze kilka zdjęc z poprzedniego cyklu W 4 TYGONIU : 1-4 mdrol 20mg/ED
1-10 omnadren 750mg/week
8-12 winstrol desma 50mg/e2d + clen :)










Zmieniony przez - jonq w dniu 2012-01-12 11:08:18

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
i tutaj widzialem ze omka dziala :/ a teraz załamka.
Mam nadzieje ze susta razaka z ktorej bylem bardzo zadowolony cos zmieni.
i wtedy bede mial pewnosc czy to srodki czy w czyms innyn sie dopatrywac :/

Zmieniony przez - jonq w dniu 2012-01-12 11:10:24

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Wcześniej było lepiej.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
zdjecia z poprzedniego cyklu byly robione tuz po treningu wiec tez troche inaczej ale tak czy siak duzo lepiej czulem OMKE :/ a teraz nie ogarniam :/

Nacjol : Omka polska ktora zamieniam na SUSTE RAZAKA srodki ktore nie dlugo dojda to propionat TESTOLIC winko DESMA trenbolon ANDROXA

Zmieniony przez - jonq w dniu 2012-01-12 11:15:28

Zmieniony przez - jonq w dniu 2012-01-12 11:15:50

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Na tych zdjeciach rzeczywiscie w kij lepsza forma. Dobra masa i nienajgorsza gestosc miesnia. Jakbys tak zaczynal teraz to byloby mega, bo paru kilo ci brakuje na tym zdjeciu. Mix dobry jednak bylby potrzebny, ten mdrol od biedy na start i wino na koniec i byloby git. Lec aero teraz i powinno byc lepiej. Przez te 3 miechy "zapusciles sie" niestety i za wczesniej po miesiacu wystartowales z sokiem imo.

Rzezbienie po cyklu to glupi pomysl, bo spadki sa wtedy zazwyczaj niewyobrazalne. Mozna dac clen na koniec ale z winem, nie solo. I dieta na koniec moze byc z lekka obcinka kalorii plus aero, ale po cyklu bilans na plus znowu i lzejsze cwiczenia.


Tren odpusc, samo wino da rade. Tylko czemu wino w strzalach (chyba ze masz 100% pewnosci ze masz dobra Desme, jesli dil ci tak mowi to nie wierzylbym mu do konca, chyba ze to twoj bdb kolega i widzisz ze chlopy robia forme na tym winie u ciebie; zreszta widzisz, ome raczej fejka dostales, moze cos tam siedzi ale nie tyle co powinno).


Prop Testolic to dzis tez loteria, trzeba miec naprawde bdb zrodlo zeby dostac Testolica ktory widzial Tajlandie. Podroby dzialaja, ale nie jest to "ten" Testolic.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-01-12 11:36:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
Dzieki wielkie Nacjol można na Ciebie liczyc :) kurde to ja juz nie wiem zamowilem niby najdrozsze i najlepsze produkty przynajmniej pol roku temu takie byly a teraz tak sie to wszystko pozmienialo :( masakra. Napewno sam winstrol dal by rade ale chcialbym w koncu posmakowac tego trena bo robie sobie na niego smaka od dawna :D
To może winstrol w strzalach BP ? bo mam jeszcze ze starego cyklu dobry winstrol DESMY wiec chcialbym juz go wbic a pozniej moglbym BALKANEM kontynuowac . hmm ? a i jaki wtedy prop ewentualnie ? jak nie testolic ?




Zmieniony przez - jonq w dniu 2012-01-12 11:54:15

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Mozesz dodac do wina masteron, on jest lagodniejszy. W sumie w MD jeden z PRO-sow pisal ze master laczony z trenem dziala 3x bardziej efektywnie, ale powiem ci ze ja lecialem wino przez 6 tygodni z masterem przez 7 tygodni i bardzo fajnie mnie porobilo, mimo braku aerobow na wycince (ogolnie 5 tygodni wycinki szlo, trening regresja do wyczerpania miesniowego, do tego clen i T3 przez 4 tygodnie z taperem, lacznie 4,5 tygodnia wyszlo z taperem T3).

Tak, ze mozesz dac teraz na koniec (juz, bo 7 tydzien leci, mixa daj 10-12 tyg, wino 2,5 tygodnia dluzej, master 1,5-2 tygodnie dluzej). Chyba ze zaczynasz cykl od nowa nie liczac tej omki, to polec mixa 8-9 tygodni, potem wskocz na propa z winem i masterem. Przed wakacjami zdazysz moze jeszcze poleciec cykl na propie trenie i mecie powiedzmy, krotki cykl 8-9 tygodni np. 1-8(9) prop, 1-6(7) tren, 1-5(6) meta. Albo polecisz dluzej od nowa cykl (powiedzmy 9-10 tygodni na mixie, 7-9 tygodni na propie, z tym ze pamietaj wtedy o hcg mniej wiecej w srodku cyklu) na mixie i mecie (i/lub npp zamiast mety, zrob badania watroby i zobaczysz czy bardzo ci poryl mdrol watrobe, chociaz 10mg przez 3 tygodnie to mala dawka), a na koniec dasz propa z trenem i winem lub trenem i masterem Pamietaj zeby nie schodzic z wszystkego naraz jak bierzesz 2-3 srodki, minimum tydzien dawaj zawsze przerwy, wliczajac oczywiscie okres poltrwania poszczegolnych srodkow (np w przypadku mixa 2,5-3 tygodnie, propa okolo 3 dni czy cypio/enana 10-14 dni, ale np wino czy meta mozna powiedziec ze na drugi dzien przestaja juz dzialac, bo maja krotki okres poltrwania, tak ze trzeba to brac pod uwage konczac cykl).



Wino Balkan bdb, ale wez w tabsach, nie w strzalach. Prop obojetnie jaki, moze byc tez Balkan. Jak jestes pewny ze masz dobrego Testolica to wiadomo, bierz. Jesli masz pewne zrodlo i ori to Testolic to jeden z najlepszych propow. Mix Razak mysle ze bedzie ok, zreszta zobacz na czym chlopy u ciebie w miescie rosna i bedziesz wiedzial. Wino w strzalach ori trafic naprawde ciezko, chyba ze bic 1,5ml e2d zamiast standardowo 1ml e2d. Ja bym jednak tabsy wzial, 30mg powinno skopac cie az milo, mozesz na 35-40mg wejsc po ~3 tygodniach jakby slabo bylo (w co watpie, dobre wino w dawce 30mg kosi ladnie. Mowa tu o takim winku jak Azolol, Unigen, Balkan czy Scantel. Chociaz jak masz inne pewne to tez bedzie ok. Z tym, ze te wina mozna na liscie kupowac co jest duzym plusem, bo 100x10mg starcza na 5 tyg, a wino optymalnie najlepiej brac 6-7 tygodni, czyli potrzeba minimum 120 lub wiecej tabsow (np. 40 dni po 30mg).

Napisales ze masz dobre wino w strzalach, bij az ci sie skonczy a potem przejdz na tabsy i bedzie ok Chyba ze masz dalej dostep do dobrej Desmy to bierz.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-01-12 12:53:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
Dzieki wielkie ! kolejny raz Nacjol naprawde znasz sie na rzeczy :) dodam zdjecie po dzisiejszym treningów barkow :)





:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
nie jest zle ale pare kilo musisz dolozyc i bedzie dobrze,a moze zmien srodki bo one ci nic nie daja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

Wiecej