SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 762892

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dzakas, nie jest dobrze. Chyba ze wracasz do formy to zobaczymy co bedzie dalej. Co leci obecnie/bedzie leciec?

Don Pawson, dobrze jest przyloz sie do michy (nie wiem jak z tym u ciebie jest) i bedzie jeszcze lepiej. Napisz szczegoly tego swojego cyklu, tez jestem ciekawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nacjol255 sprawdz @...

Don Pawson chyba pobalowałeś jakies pare miesiecy co ? z tego co pamietam na ph byles i bylo miazga teraz wracasz do formy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
panowie cykl przedstawia się następująco:

1-7 metan 20mg ed
1-12 enan 500mg/week (2x w tygodniu bije 250mg)

Micha standardowo: 5 posiłków, w dni treningowe o 4-5 posiłków z węglami (120g owsianych z rodzynkami/100g ryżu na porcję), do tego po treningu porcja CWS z SFD (bardzo chwalę ten specyfik). W nietreningowe zwykle jeden posiłek z ww mniej, białko na stałym poziomie. Tłuszcze z jajek oraz oleju z pestek winogron/rzepakoweego/ryżowego/oliwy, staram się pić do każdego posiłku poza śniadaniem (bo tu obowiązkowo jajcarnia z 5 sztuk).

Jako że mamy okres masowania pozwalam sobie na ekstrawagancje typu bagietka z lidla na ciepło z kurakiem i serem żółtym (pycha), dają to w knajpie pod moją kancelarią, więc mam zawsze pod ręką. Dziś przetestowałem tatar z sokołowa (w opakowaniach 230g dają) z tą samą bagietką i uważam za najlepszy posiłek na szybko gdy nie bardzo można wymyśleć jakieś sensowniejsze ww.

Niestety z uwagi na wykonywany zawód często bywa tak (np. dziś), że 5-6h nie mam możliwości zjeść. To w zasadzie jedyne ograniczenie lajfstajlowe, bo mocniejsze balety już raczej poszły w odstawkę (aczkolwiek abstynentem nie jestem i nie będę).

Profilaktyka na cyklu standard: witaminki, esseliv forte, do tego daje 10mg nolvy ed od chwili gdy lekko zwiększyła się grudka pod sutkiem (zawsze pojawia się gdy biję testa). To chyba na tyle.

Obecny cykl już chyba stanie na samym enanie, ewentualnie zejdę propem i epitynką. Potem solidny off z trzymana micha i górą supli do później wiosny, a co dalej pomyslimy gdyz w lipcu powieksza mi sie rodzinka i nie sposob przewidziec jak bedzie z czasem an miche, klamoty itp.

Polako - ph jadlem w 2007 i 2008 roku, teraz jesli juz siegam po kapsy to wylacznei epitynka oraz popularny metan

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2012-01-19 22:28:55

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2012-01-19 22:30:39

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Don Pawson, a z jakiej firmy bierzesz epi ? i masz jakies sprawdzone zrodlo ? :) jak mozesz to odpisz w temacie albo na pw

sory za ot

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2012-01-19 23:37:44

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Nacjol w sumie masz racje wezme sie za siebie no u Don Pawsona elegancko tak jak juz wczesniej pisalem

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
dzakas zacznij klate cwiczyc nie tylko lapy :D

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Kurde ;d nie moge juz nie cwicze od ponad miesiaca zaduze ciezary zarzucalem i poczulem jakby zrywanie w klacie pozniej machalem 60kg tydzien pozneij 100wka a pozniej sobie znow dorzucilem bo jak nie boli to co nie wezme i poczulem takie jakby zrywanie od samego dolu do samej gory i teraz mam taki guzek wyczowalny na miesniu bylem u lekarza skierowal mnie do onkologa a ten na rezonans a na rezonans sie czeka kilkamiesiecy wiec chcac niechcac nie zzapisany nadal jestem i nie wiem co to jakby byl rak to pewnie bym mial zaawansowanego nim bym sie dowiedzial co to taka mamy sluzbe zdrowia wszedzie odsylaja by tylko odbebnic w papier i nastepny

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
To zadvpcaj do dobrego specjalisty prywatnie a najlepiej dwoch zeby miec pewnosc (nie wiem czy onkologa, ale chyba tak; jesli ktorys z dwoch powie ze to moze byc rak to szybko ci zalatwi odpowiednie badania, na raka robi sie markery nowotworowe jakies tez i pewnie inne badania, nie tylko rezonans; nie wiem na czym to polega ale nie bagatelizowalbym problemu; najpierw do rodzinnego, potem do onkologa, chociaz do onko nie trzeba chyba skierowania miec).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Bylem u rodzinnego bylem u onkologa ten ci mowi rezonans i h** go obchodzi gdzie a dalej to ty musisz sie martwic gdzie chcesz wykonac badanie i gdzie cie wstawia a czeka sie po kilkanascie miesiecy prywatnie 900zl ale h** im w dupe nie po to odprowadzany mam Zus by te k***a jeszcze mialy na mnie zerowac poki co to juz minal miesiac a ja jestem nie zapisany nigdzie a Usg nie zrobia bo na ta czesc ciala nie refunduja :O takie bledne kolo niczym w Asterixie i Obelixie funkcjonowanie Rzymskiego Sekretariatu kazdy umywa rece i wysyla gdzie indziej Jedynie rodzinny mi pozniej dorardzil abym zadzwonil do NFZ ktory ma mi obowiazek wskazac placowke wiec k***a zadzwonie niech mi ja wskaza mimo ze pewnie beda chcieli mnie splawic k***a wysrac sie idzie na tej jeden p******nik zwany Polska po Euro 2012 tutaj k***a wszystko upadnie a poki co jestesmy niewolnikami ktorzy musza pracowac by ich pan czyt . Panstwo zapewnil im Dom i jedzenie i podstawowe dobra ale to tylko tyle byle nie wiecej z tym ze niewolnik nie martwil sie o prace a tutaj to juz w naszym interesie stoi

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2012-01-20 12:28:46

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4089
Mass dobra lapka :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

WHEY premium