SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 762742

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
seba i to sie nazywa przemiana i widac ze sok nie idzie na marne
el zet nie bede powtarzal juz sam wiesz co do poprawy ale barki bardzo fajnie wygladaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 402
"bo byc moze pizgaz cięzary to czas pójśc w troche inną strone "

140x1 tylni pelny to sa ciezary? bez jaj. to jest smieszny ciezar, sam tyle robie x2 bez pasa na offie totalnym. jak bedzie 180-200 i beda nogi takie same to wtedy mozna sie zaczac martwic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
Nigdy nie powiedziałem że to dużo , ale siła idzie do przodu, bez szaleństw, ale zawsze to jakiś progres

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 402
nie pisalem o tobie, ale o kims innym :) oczywiscie, ze najwazniejsze, ze do przodu. gore masz swietna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
Dzięki mordziula

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
El zet dorzuć winko strzały 50mg e2d do teścia będzie żyła konkret.
Chudy szkielet nie przeszkadza w budowaniu dobrej giry, daj sobie spokój z jedynkami na treningu nóg tylko niepotrzebnie tracisz na to energie, a gira większa nie urośnie, siadaj w zakresie 12-6, a resztę ćwiczeń w zakresie 10-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
i właśnie tu się rodzi problem bo aktualnie najbardziej zależy mi na sile pod grappling, bo chociaż narazie trenuje ostro na samych ciężarach, to koło sierpnia chciałem wracać na mate i będę robił dynamiczny trening na siłce i znowu będę sflaczały , ale jestem rozerwany między dwie pasje BB i grappling, i jak ostrzej zaczynam trenować jedno, to po jakimś czasie wzywa mnie drugie, a jak każdy wie nie da rady połączyć kulturystyki i sportów walki. Ale wezmę sobie twoją radę do serca i teraz przez dwa mieszki potrenuje nogi czysto masowo, bo w sumie razem z ich masą powinna przyjść i siła

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
seb za***isty progres

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
el zet między seriami przerwy 1min. i nie marnujesz czasu na gadanie tylko się rozciągasz przez ten czas, jedynie przy siadach przy dwóch ostatnich seriach przerwa 3min. noga pójdzie, a i wytrzymałość siłowa tą, którą potrzebujesz na matę, jak się przyłożysz będziesz za 2 miechy zadowolony z efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
dariusz i raz w tyg nogi?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

WHEY premium